Strona główna Aktualności CorpoDay Festiwal

CorpoDay Festiwal

2 czytanie w minutach
0
0
36

Pracujesz w korporacji? Lubisz dobrą zabawę? Zatem propozycja pierwszego takiego CorpoDay Festiwal jest kierowana właśnie do Ciebie! Już dzisiaj 29 czerwca od godziny 17.00 w Ludkolandzie przy ul. Wróblewskiego 9 organizowane jest wyjątkowe spotkanie dla pracowników wrocławskich korporacji. W przeciwieństwie do większości spotkań organizowanych przez korporacje i typowo dla nich CorpoDay Festiwal jest kierowany nie tylko do pracowników, ale też ich osób towarzyszących! Wspólnie będziecie się bawić jeszcze lepiej!

Atrakcje

Na uczestników spotkania czekają różnorodne atrakcje: strzelnica, stanowiska VR, przejażdżki na skuterach, warsztaty relaksacyjne, konsultacje dietetyczne i food trucki, a także różne konkursy w których nagrodą główną jest auto na weekend! Muzykę zapewni DJ Gambit, więc koniecznie zabierz ze sobą wygodne buty!

Lista partnerów CorpoDay Festowal to m.in: Mazda Wróbel, Blinkee.City, Imagnarium Wrocław, Strefa VR, Body Chief i wiele innych. Wydarzenie objęte zostało patronatem Marszałka Województwa Dolnośląskiego Cezarego Przybylskiego oraz patronatem medialnym Radia Wrocław i Radia RAM.

Celem Festiwalu jest łączenie ludzi i wspólne spotkanie w przyjaznej, luźnej atmosferze! Bilety do nabycia przy wejściu za jedyne 30 zł! Więcej informacji na stronie wydarzenia na facebooku.

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Hotel Jasek Premium zaprasza na Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny już 16 września w godzinach od 13 do 19. …