Strona główna Czas wolny II Festiwal Twórczej Współpracy WROCloveUKRAINA

II Festiwal Twórczej Współpracy WROCloveUKRAINA

2 czytanie w minutach
0
0
111

Już 1 i 2 czerwca we Wrocławiu rusza II edycja Festiwalu. Podczas imprezy wszystkie wydarzenia są darmowe, a jej głównym celem jest spotkanie z aktualną kulturą ukraińską oraz możliwość familijnego spędzenia czasu w plenerze.

Plan Festiwalu

Pierwszego dnia Festiwalu organizatorzy przygotowali na podwórku ulicy Ruskiej 46ab inaugurację cyklu projektów kulturalnych. Na spotkaniu o 19.00 zaprezentowany zostanie program stypendialny „Gaude Polonia”, odbędzie się również dyskusja pt. „Kultura jako istotny element dialogu polsko-ukraińskiego”. Pod koniec dnia (21.30) odbędzie się koncert multimedialny „unSILEND Wro”w wykonaniu xaoRa & VJ Group CUBE, będzie to niezwykłe spotkanie eksperymentalnych dźwięków i projekcji video-mappingu w architekturze podwórka.

Drugiego czerwca od 10 do 13.00 Rada Osiedla Stare Miasto zaplanowała i przygotowała grę miejską. Od godziny 13.00 organizatorzy zapraszają na piknik rodzinny na Wyspie Słodowej. Na uczestników czekają warsztaty muzyczne, kulinarne, plastyczne a także konkursy, występy i prezentacje oraz gry i zabawy dla osób w różnym wieku.

Na godzinę 18.00 zaplanowany jest koncert PENSIYA z udziałem mieszkańców Wrocławia – zapraszam do zabrania własnych instrumentów muzycznych. O 20.30 zaprezentuje się zespół DAGADANA i Przyjeciele.

Więcej informacji na stronie: https://www.wrocloveukraina.eu/

Ostatnia edycja 29 maja 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

HR GO Recruitment

Agencja rekrutacyjna HR GO Recruitment rozpoczyna swoją działalność na wrocławskim rynku! …