Strona główna O Wrocławiu Niezwykła wycieczka

Niezwykła wycieczka

3 czytanie w minutach
0
0
84

Wrocław jest miastem, które prężnie się rozwija i z roku na rok przyciąga coraz większe grono turystów. Osoby zainteresowane pozwaniem historii miasta, które jednocześnie lubią nowoczesne rozwiązania i szukają alternatywy dla tradycyjnych wycieczek z przewodnikiem mogą skorzystać z mobilnego przewodnika.

Wygodne rozwiązanie

Mobilny przewodnik  to ciekawy sposób na zwiedzenie Wrocławia i poznanie jego historii. Aby wysłuchać wszystkich historii warto zarezerwować sobie ok. 1,5 godziny czasu. Różnorodne opowieści pozwalają poznać nie tylko historię wybranych perełek architektury, ale również zapoznać się ze zwyczajami obowiązującymi w średniowieczu i poznać ciekawostki związane z miastem.

Historie krasnalów

Wrocławski przewodnik nie byłby pełny bez udziału wrocławskich krasnali! Głosem aktorów z wrocławskiego Teatru Lalek przemówią do nas krasnale – opowiedzą o wojnie piwnej, która miała miejsce w średniowieczu, przybliżą bunt rzemieślników oraz szereg innych opowieści.

Wygodne rozwiązanie

Przewodnik działa w bardzo wygodny sposób i jest dostępny dla wszystkich – nawet osób używających tradycyjnych telefonów komórkowych. Dostęp do nagrać można aktywować wysyłając SMS o treści DPWROC na numer 73624 i przez 24 godziny cieszyć się możliwością słuchania poszczególnych historii.

Po otrzymaniu wiadomości SMS potwierdzającej aktywację wystarczy zadzwonić na numer (71) 707 38 34  i wybrać kod opowiadania:

  • Plac Solny – 2200
  • Wrocławski Rynek – 2201
  • Kamieniczki „Jaś i Małgosia” – 2202
  • Kościół św. Elżbiety – 2203
  • Stare Jatki – 2204
  • Dawne więzienie miejskie – 2205
  • Pręgierz – 2206
  • Piwnica Świdnicka 2208
  • Ratusz – 2207

Po zakończeniu poszczególnej opowieści połączenie zostanie automatycznie rozłączone i turysta może wygodnie przejść do kolejnego miejsca, aby osłuchać nowy fragment.

Ostatnia edycja 4 maja 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w O Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

40. Przegląd Piosenki Aktorskiej

Jeden z najpopularniejszych wrocławskich festiwali wystartuje już dzisiaj po raz 40. Na fa…