Strona główna Aktualności Pierwszy pieszy maraton – WrocWalk Marathon 2018

Pierwszy pieszy maraton – WrocWalk Marathon 2018

2 czytanie w minutach
0
0
57

Już 8 września, po raz pierwszy w Polsce, ulicami miasta ruszy grupa mieszkańców. Przejście całej trasy połączone będzie ze zwiedzaniem wybranych obiektów. Organizatorzy przygotowali 1000 miejsc.

Dla kogo WrocWalk Marathon?

Jeżeli interesują Cię dzieje miasta, lubisz spacerować albo chcesz poznać najciekawsze obiekty w stolicy Dolnego Śląska to jest to doskonała okazja. Każdy uczestnik otrzyma mapę, która pozwoli mu swobodnie poruszać się na trasie i poznać najważniejsze informacje na temat odwiedzanych obiektów. Miasto przygotowało plan zwiedzenia: Hali Stulecia, Archikatedry św. Jana Chrzciciela, Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego, Pałacu Królewskiego (Muzeum Miejskie Wrocław), Starego Ratusza, Ogrodu Botanicznego Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Stadionu Olimpijskiego.

Zasady

Na każdym oznaczonym obiekcie czekać będzie przewodnik, który przybliży historię danego miejsca oraz przybiję pieczątkę. Zebranie wszystkich i stawienie się na Stadionie Olimpijskim między 13.00 a 18.00 umożliwi otrzymanie medalu oraz pamiątki z wydarzenia. Co ważne czas przejścia trasy nie będzie brany pod uwagę, liczy się sam udział. Trasa wydarzenia liczy ok 15 km, chociaż wszystko zależy od samych uczestników.

Zapisy potrwają do 30 czerwca lub do wyczerpania się limitu miejsc. Opłata startowa wynosi 20 zł. Więcej informacji i możliwość zgłoszenia na stronie. Do dyspozycji chętny pozostało ok. 400 miejsc.

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Hotel Jasek Premium zaprasza na Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny już 16 września w godzinach od 13 do 19. …