Strona główna Czas wolny Plaże we Wrocławiu – gdzie odpoczniesz na łonie natury?

Plaże we Wrocławiu – gdzie odpoczniesz na łonie natury?

4 czytanie w minutach
0
0
132

Poniżej prezentujemy listę kilku najciekawszych plaż miejskich, które pozwolą odetchnąć od zgiełku miasta, bez konieczności jego opuszczania. Proponujemy zapoznać się z listą poniżej.

ZaZoo Beach Bar

Jedna z najpopularniejszych plaż we Wrocławiu, znajduje się w pobliżu Mostu Zwierzynieckiego. Plaża ta ma powierzchnie wynoszącą kilka tysięcy m2. Poza możliwością odpoczynku pod parasolami i na leżakach, można skorzystać z dobrze wyposażonego baru, zjeść pizzę z pieca oraz lody.

Hot Spot Beach Bar

Jest to największa sztuczna plaża, jaka istnieje w Polsce. Jej powierzchnia wynosi aż 15 tysięcy km2. Hot Spot mieści się pomiędzy Odrą a basenami przy ulicy Wejherowskiej. Cała plaża jest podzielona na dwie części. W pierwszej z nich są parasole i leżaki, a wieczorem zapalane są lampy, co podkreśla klimat miejsca. Druga strefa z kolei, jest wyposażona w boiska do gier takich jak badminton, siatkówka czy boule. Każdy, kto chce wypocząć na swój sposób, może wybrać dogodną dla siebie strefę w Hot Spot Beach Bar.
Oprócz tego, znajduje się tutaj food truck serwujący najlepsze danie typu fish’n’chips, pizzeria oraz lody z Rondo Cafe.

Forma Płynna Beach Bar

Bar, który umiejscowiony jest na Wybrzeżu Wyspiańskiego, nie posiada piaszczystej plaży, lecz trawę, a wszystko otoczone jest koronami drzew. Miejsce to znajduje się tuż obok bulwaru Politechniki Wrocławskiej. Formę Płynną charakteryzuje odmienny wygląd – mnóstwo zieleni i rozłożone między nimi leżaki. Poza tym, znajduje się tu bar z miłą obsługą i różne zabawki dla dzieci. Często organizowane są plenerowe koncerty oraz różne warsztaty.

Stara  Odra na Mostach Trzebnickich

Bar, który znajduje się w malowniczym terenie, od lat zrzesza wielu miłośników natury. Plaża znajduje się tuż obok pętli tramwajowej na ulicy Zawalnej. Zarówno Wrocławianie, jak i wielu turystów szczególnie upodobało sobie to miejsce ze względu na ciekawe atrakcje. W  tym miejscu dostępne są food trucki, bar, punkty z lodami i hot-dogami.
Oprócz tego, w trakcie sezonu można wziąć udział w zajęciach fitness, pójść na koncert czy zapisać się na zajęcia jogi. Nie brakuje również atrakcji dla dzieci.

Ostatnia edycja 22 maja 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Języki programowania w których znajdziesz pracę we Wrocławiu

Można powiedzieć, że w zasadzie wszystkie najpopularniejsze języki programowania cały czas…