Strona główna Aktualności Pomóż walczyć ze smogiem – wybierz pociąg

Pomóż walczyć ze smogiem – wybierz pociąg

2 czytanie w minutach
0
0
119
koleje dolnośląskie

Koleje Dolnośląskie to prywatny przewoźnik, który decyduje się dołączyć do wspólnej walki ze smogiem. Miasto szczególnie zimą jest mocno narażone na wysoką zawartość pyłu zawieszonego w powietrzu. Uświadamianie mieszkańców jak walczyć z tym zjawiskiem oraz propozycje różnych instytucji i firm wspólnie chcą odmienić sytuację mieszkańców naszego miasta.

Zgodnie z komunikatem podanym wczoraj Koleje Dolnośląskie wprowadzają możliwość darmowych przejazdów na terenie aglomeracji wrocławskiej w dni, w których PM10 przekroczy 141 mikrogramów na metr sześcienny powietrza. Takie komunikaty regularnie publikuje portal miejski, informacje znajdować się będą również na stronie przewoźnika oraz na jego mediach społecznościowych.

Komu przysługuje darmowy przejazd?

Z darmowego przejazdu skorzystać mogą wszystkie osoby, które w dniu o wysokim poziomie zanieczyszczenia będą podróżować z ważnym dokumentem potwierdzającym fakt posiadania samochodu osobowego. Zachęcamy do regularnego śledzenia strony Kolei Dolnośląskich i ich profili społecznościowych i do dołączenia do tej akcji. Wspólnie możemy o wiele więcej zdziałać!

zdjęcie i więcej informacji: www.kolejedolnoslaskie.eu/

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Hotel Jasek Premium zaprasza na Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny już 16 września w godzinach od 13 do 19. …