Strona główna Sport Spotkania w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych

Spotkania w Klubie Kibiców Niepełnosprawnych

2 czytanie w minutach
0
0
160

Wczoraj, 5 czerwca przy ul. Szewskiej miało miejsce spotkanie Stowarzyszenia Klubu Kibiców Niepełnosprawnych, którego gośćmi byli trenerzy Antoni Piechniczek i Władysław Żmuda.

Ze względu na ciekawe spotkanie sala przy Szewskiej była pełna – dla części osób zabrakło miejsc siedzących. Zaproszeni goście z humorem opowiadali o swojej pracy trenerskiej, bawiąc słuchaczy i podając im mnóstwo merytorycznych ciekawostek. Władysław Żmuda podzielił się rymowanym tekstem na temat problemów ze wzrokiem, a Antoni Piechniczek z pasją opowiadał o szansach na złoty medal i mundialu w Hiszpanii. Z dużym zainteresowaniem spotkały się historie na temat piłkarzy, m.in. Zbigniewa Bońka, Władysław Smolarka czy Andrzeja Szarmacha.

Goście byli szczerze zainteresowani działalnością Klubu Kibiców Niepełnosprawnych, co wyrazili szeregiem ciepłych słów na temat działalności stowarzyszenia.

Całe spotkanie moderowali dr Andrzej Ostrowski – wykładowca Dolnośląskiej Szkoły Wyższej oraz Paweł Parus – prezes Stowarzyszenia KKN i Tymoteusz Sztrauch. Pod koniec spotkania był czas na pamiątkowe zdjęcie, wzięcie autografu i chwilę rozmowy z trenerami.

Spotkań tego rodzaju w KKN będzie więcej. W najbliższych tygodniach będą one skoncentrowane wokół wspólnego oglądania piłki nożnej. Już w piątek  20.00 zapraszamy na obejrzenie meczu Polska-Chile, a później kolejnych meczów Mistrzostw Świata. Spotkania odbywają się przy ul. Szewskiej 66/67a we Wrocławiu.

Więcej informacji na temat działalności klubu pod adresem:http://www.kkn.wroclaw.pl/naszewskiej/

Ostatnia edycja 6 czerwca 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Filmowa Europa na Widelcu 2019

W tym roku odbędzie się już trzeia edycja przeglądu filmów o tematyce kulinarnej. Wydarzen…