Strona główna Czas wolny UrbanCard Premium – zalety karty

UrbanCard Premium – zalety karty

5 czytanie w minutach
1
0
1,015
wroclawska karta urban card

Możliwość wyrobienia specjalnej karty UrbanCard Premium jest skierowana do wszystkich podatników, którzy rozliczają się z podatków w urzędach skarbowych miasta Wrocław.

Największe zalety karty

 • Uzyskanie atrakcyjnych zniżek od partnerów programu, np. tańsze bilety do teatru, 20% zniżki na zakupy w galeriach handlowych oraz różnych instytucjach kultury. To samo dotyczy wszelkich wydarzeń, jakie są organizowane przez partnerów programu.
 • Możliwość wyrobienia karty jest bardzo prosta – wystarczy złożyć wniosek przez Internet.
 • Z programu tego mogą korzystać również dzieci, których rodzice (przynajmniej jeden) posiada kartę UrbanCard Premium. Podczas wizyty w teatrze lub na wydarzeniu, zniżkę otrzyma każde dziecko, z którym przychodzi rodzic.
 • Posiadanie karty Premium jest szczególnie opłacalne dla tych osób, które nie posiadają Karty Miejskiej.
 • Wyrywkowe kontrole – pomysłodawcy programu zapewniają, iż nie będzie przeprowadzanych specjalnych kontroli, mających zweryfikować, czy dany uczestnik faktycznie rozlicza się z podatku dochodowego we Wrocławiu. W tym przypadku, organizatorzy otwarcie mówią, że liczą na uczciwość mieszkańców Wrocławia. Tak samo, nie ma obowiązku weryfikacji, w przypadku zniżek dla dzieci posiadających kartę Premium.
 • Stały rozwój programu – dzięki temu, użytkownicy karty będą mogli liczyć na dodatkowe atrakcje związane z posiadaniem UrbanCard Premium.

Status Premium możemy aktywować bezpłatnie na swojej karcie. Karta taka ważna jest przez rok od jej otrzymania. W ciągu ostatnich 30 dni ważności karty, otrzymamy e-mail z propozycją odświeżenia statusu Premium.

Jakie są cele posiadania karty?

Podstawowym założeniem posiadania karty UrbanCard Premium, jest zachęcanie wszystkich Wrocławian oraz osób tu mieszkających, by rozliczali swoje dochody we Wrocławiu.
Każdy mieszkaniec Wrocławia wie, czym jest UrbanCard. Jej rola ogranicza się nie tylko do bycia nośnikiem biletów MPK. Za jej pomocą możemy wypożyczać książki w Mediatece czy płacić za parking. Tradycyjna karta UrbanCard jest dostępna dla wszystkich mieszkańców Wrocławia. Z kolei status Premium daje nam więcej możliwości. Status Premium jest przeznaczony jedynie dla tych osób, które rozliczają swój podatek dochodowy we Worcławiu.

Popularni partnerzy

Lista partnerów programu jest długa i stale się rozrasta. W akcji biorą udział takie miejsca jak:

 • Humanitarium – Ogrody Doświadczeń dedykowane dla dorosłych i dzieci ciekawych świata oraz zainteresowanych nauką. Z kartą UrbanCard Premium -10%.
 • Hydropolis – centrum wiedzy  wodzie, interaktywne wystawy i ciekawe eksponaty zainteresują osoby w każdym wieku. Dla posiadaczy kart – bilet normalny w cenie 23 zł a ulgowy 15 zł.
 • Kino Nowe Horyzonty – osoby z kartą skorzystać mogą z takich samych zniżek jak posiadacze „Karty Przyjaciela Kina”, zniżka obejmuje posiadacza karty i osobę towarzyszącą.
 • Narodowe Forum Muzyki i Teatr Muzyczny Capitol – zniżka 20% dla posiadacza kart i dzieci (max. 5)
 • Zoo Wrocław – zamieszkane przez różnorodne gatunki zwierząt zoo dostępne jest w cenie 30 zł za bilet normalny, 20 zł za bilet ulgowy i 120 za bilet rodzinny.

Do dyspozycji posiadaczy karty Premium jest znacznie więcej miejsc. Zawsze warto sprawdzić czy akurat miejsce, do którego się wybieramy nie oferuje zniżek.

Zdjęcie: Gazeta Wrocławska

Ostatnia edycja 15 maja 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
 • Przegląd wrocławskich parków

  Wrocław to miasto, w którym można się rozwijać, zwiedzać, podziwiać i odpoczywać, a wszyst…
 • Dni Babci i Dziadka we Wrocławiu

  W życiu każdego rodzica i jego pociechy babcie i dziadkowie odgrywają ważną rolę. Pomagają…
 • Ferie we Wrocławiu

  Ferie zimowe dla dzieci potrwają w tym roku od 28 stycznia do 10 lutego. Razem z województ…
Pokaż więcej w Czas wolny

1 komentarz

 1. Alina

  7 maja 2018 at 2:24 pm

  Kilka razy skorzystałam już ze zniżek karty Premium. Bardzo polecam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

40. Przegląd Piosenki Aktorskiej

Jeden z najpopularniejszych wrocławskich festiwali wystartuje już dzisiaj po raz 40. Na fa…