Strona główna Czas wolny Weekend we Wrocławiu

Weekend we Wrocławiu

2 czytanie w minutach
0
0
29

Wielkimi krokami zbliża się weekend we Wrocławiu. Miasto jak zwykle przygotowało dla mieszkańców i turystów szereg atrakcji. Zależnie od tego czy wolimy spędzać czas aktywnie czy raczej zależy nam na relaksie i wypoczynku znajdziemy wśród proponowanych atrakcji coś dla siebie.

Wygodną formą sprawdzenia planowych wydarzeń jest odwiedzenie portalu wroclaw.pl na którym publikowane są zestawienia aktualnych wydarzeń – sprawdź.

Ciekawe atrakcje i miejsca:

  • Arboretum w Wojsławicach – doskonałe miejsce na spacer, spotkanie z przyjaciółki czy spacer. W tym roku już w połowie maja można podziwiać kwitnące różaneczniki – w Arboretum znajdziemy ich ponad 3 tysiące.
  • Park linowy Opatowicka – doskonała propozycja dla dzieci, dorosłych i młodzieży. Każdy znajdzie odpowiedni dla siebie poziom trudności tras, które pozwolą na doskonałą rozrywkę.
  • do 13.05 trwa Festiwal Kultury Protestanckiej „Przestrzenie wolności” – dobra okazja, by zapoznać się z historią protestantyzmu na świecie i w Polsce. W ramach programu przygotowano różnorodne wydarzenia kierowane do zróżnicowanych grup wiekowych.
  • Leon Tarasewicz w Muzeum Architektury – niezwykła wystawa w Muzeum Architektury.
  • Inwazja FoodTrucków – od dzisiaj do 13.05 mieszkańcy mają możliwość skosztowania pysznych potraw przygotowanych w food truckach.
  • Warsztaty z tworzenia szklanej biżuterii w Ośrodku Działań Twórczych Światowid.

Lista jest bardzo długa i z pewnością nie pozwoli jednej osobie wziąć udziału we wszystkich atrakcjach, niemniej warto wybrać najciekawszą dla siebie propozycję i zamiast siedzieć w domu – pozwolić sobie na chwilę odpoczynku!

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Toksyczny lizak – premiera katalogu

Już 19 lipca w czwartek o 18.00 w Galerii Miejskiej zaprezentowany zostanie katalog indywi…