Strona główna Porady Medycyna Zabiegi poprawiające wygląd

Zabiegi poprawiające wygląd

3 czytanie w minutach
2
0
275

Kobiety zmienne są jak mówi powiedzenie, warto również zauważyć, że coraz częściej decyduje się na zmiany nie tylko związane z ich postępowaniem, codziennym hobby, stylem ubioru czy jedzeniem, ale także zmiany, które dotyczą ich wyglądu.

Kobieta, która powoli wchodzi w wiek średni zaczyna zauważać, że jej skóra powoli traci dawny blask, nie jest już tak jędrna jak niegdyś oraz nie robi już takiego wrażenie na mężczyznach. Pod oczami pojawią się pierwsze zmarszczki, podobnie jak na czole. W skrócie – ciało powoli, ale jednak zaczyna się starzeć. W aptekach oraz drogeriach znaleźć można mnóstwo kosmetyków, które rzekomo pomagają wygładzić skórę oraz sprawiają, że osoba je stosująca poczuje się nie tylko młodsza duchem, ale na lepsze zmieni się również jej wygląd. Należy pamiętać jednak o tym, że kosmetyki działają jedynie doraźnie, a ich efekt może być zróżnicowany w zależności od rodzaju skóry. O wiele skuteczniejsze medycyna estetyczna Wrocław. Jest to ogólna nazwa na grupę zabiegów dokonywanych w specjalistycznych gabinetach kosmetycznych, których celem jest poprawa wyglądu skóry oraz sprawienie, że pacjent wyraźnie dostrzeże zmiany skórne, które odmładzają. Zabiegi te naturalnie są droższe niż kosmetyki, jednak działają dłużej, są skuteczniejsze i mogą się sprawdzić na większej ilości klientów gabinetu. Estetyka ciała to ważna rzecz nie tylko dla kobiet, ale coraz częściej również dla mężczyzn.

make-up-1206135-m

Profesjonalna medycyna estetyczna to nie tylko poprawienie wyglądu skóry, która się starzeje ale również polepszenie wyglądu zmian skórnych, którymi są na przykład miejsca blizn, czy miejsca, z których usunięty został tatuaż.

Pokaż więcej podobnych wiadomości
 • uprawianie sportu

  Jak leczyć otyłość?

  Czekolada, ciasta, pizza czy fast food są niebem dla naszego podniebienia, ale również mog…
 • Powiększ piersi…we Wrocławiu

  Rynek medyczny na Dolnym Śląsku rozwija się bardzo prężnie. Powstają nowe placówki, które …
 • Kliniki plastyczne we Wrocławiu

  Moda na operacje plastycznie stale przybiera na sile. Powstają nowe placówki oferujące róż…
Pokaż więcej w Medycyna

2 komentarze

 1. Gosha

  5 listopada 2014 at 10:30 am

  Artykuł ciekawy, jednak najbardziej zainteresował mnie ostatni akapit, w którym poruszony jest temat medycyny estetycznej „w służbie” zdrowiu. W Polsce pokutuje przekonanie, że medycyna estetyczna to głównie powiększanie ust i wprowadzanie zmian w ciele na własne widzi-mi-się, podczas kiedy dostępnych jest wiele zabiegów, które służą przede wszystkim ZDROWIU Pacjentów np. właśnie laseroterapia i usuwanie blizn, czy coraz popularniejszy zabieg Mona Lisa Touch, czyli laserowanie leczenie nietrzymania moczu.

  Odpowiedz

 2. Piotr

  18 sierpnia 2017 at 11:49 am

  Bardzo ciekawy artykuł dotyczący poprawiania swojej urody. Szkoda tylko ze w Polsce mamy bardzo mało osób które wykonują zabiegi tego typu.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Dzień Babci i Dziadka 2018

Dzień Babci i Dziadka to dwa następujące po sobie świeckie święta. Organizowane głównie pr…