Strona główna Newsy 3. Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE

3. Cyrkowy Festiwal Podwórkowy CYRKOPOLE

0
0
131

Tegoroczna edycja Festiwalu zapewni nie tylko przegląd nowoczesnej sztuki cyrkowej z Europy Środkowo-Wschodniej, ale również poruszy istotne społecznie tematy takie jak m.in. przemoc wobec zwierząt. Podczas trwania Festiwalu zobaczyć będzie można nowoczesne techniki żonglerskie, akrobatyczne, aerialowe i wiele innych.

Atrakcje Festiwalu

Czeska grupa Bratři v tricku zaprezentuje nowocyrkowy spektakl Lov (Łowy), w którym zaprezentowane zostaną perypetie myśliwych wybierających się na polowanie. W rolę odstrzeliwanych zwierząt wcielą się aktorki-akrobatki. Na Festiwalu pojawi się również gwiazda nowego cyrku na Węgrzech – grupa Firebird oraz polski skład Kolektyw LŁ.

Na Festiwalu jak zwykle nie zabraknie gości z całego świata! Gościć będziemy Jay Che, artystę z Singapury, specjalizującego się w żonglowaniu piłeczkami do ping-ponga, magika Kayo z Brazylii, a także organizującego przedstawienie “Kiery widzisz księżyc” Youri Grégoire. Hiszpański duet Luis i Nando zachwyci trikami diabolo.

Oprócz Festiwalowych atrakcji wydarzenie włączy się również w ekologiczny nurt zerowaste proponując prosty sposób na wykorzystanie gadżetów reklamowych, np. smyczy festiwalowych.

Festiwal potrwa od 14 do 16 czerwca 2019 roku i będzie organizowany na Psim Polu w ramach Święta Wrocławia. Spotkania uliczne są bezpłatne, spektakle nowocyrkowe w cenie 5-15 zł. Zapraszamy do kontaktu w sprawie biletów: https://www.fama.wroc.pl/302-ruszyla-sprzedaz-biletow-2

Ostatnia edycja 7 czerwca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Newsy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Dobra passa Arkad Wrocławskich

Skierowanie oferty w stronę rodzin oraz konsekwentna realizacja strategii rozwoju sprawiły…