Strona główna Sport Baseny we Wrocławiu – aktywnie wypoczywaj!

Baseny we Wrocławiu – aktywnie wypoczywaj!

0
0
527

Wrocław jest miastem, które oferuje szczególnie wiele atrakcji. Jedną z nich są pływalnie. Od pewnego czasu panuje swego rodzaju moda na sport i bycie fit. Basen jest idealnym miejscem, w którym można wyrzeźbić swoje ciało i spędzić czas wolny. Wrocławskie baseny mają bardzo szeroką i atrakcyjną ofertę. Każdy z nas może wybrać pływalnię, która będzie odpowiadać pod względem lokalizacji, oferty, cen i możliwości.
Istnieje wiele pływalni i basenów krytych, na które można się udać z rodziną lub przyjaciółmi. Jaki są najbardziej popularne baseny, w których można popływać?

Najbardziej znane pływalnie

Spośród najbardziej znanych i najczęściej wybieranych basenów wrocławskich, można wyszczególnić poniższe obiekty. Uczestnicy, którzy regularnie korzystają z oferty basenów, to nie tylko Wrocławianie, ale i osoby przyjeżdżające spoza miasta. Dość często można tu również spotkać turystów.

  • Aquapark – jest to największy basen we Wrocławiu, z długimi zjeżdżalniami, całym kompleksem basenów i saunami. Oferta Aquaparku jest kierowana jest do wszystkich. Zarówno studenci, dzieci jak i całe rodziny mogą korzystać z atrakcyjnych karnetów i promocji.
  • Basen na ulicy Zemskiej  – w tym miejscu możemy nauczyć się pływania lub skorzystać z basenów rekreacyjnych. Dodatkowo, pływalnia oferuje aqua aerobic.
  • Wrocławskie Centrum Spa jest jednym z najchętniej wybieranych pływalni. W obiekcie można skorzystać nie tylko z basenów rekreacyjnych, ale i zajęcia fitness, aerobik wodny oraz gimnastykę grupową. Dodatkowo, w Centrum Spa można zapisać się na siłownię, treningi oraz saunę.
  • Pływalnia WKS Śląsk zapewnia profesjonalną sekcję pływania. Jest to obiekt, w którym trenowano wielu zawodowych pływaków. Baseny, jakie znajdują się na tej pływalni, to brodzik dla dzieci oraz baseny o głębokości od 0,8 do 2,5 metra.
  • Basen przy Uniwersytecie Ekonomicznym oferuje przede wszystkim tory pływackie, na którym odbywa się nauka pływania. Oprócz tego, w obiekcie znajduje się również sauna i siłownia. Basen zapewnia również zajęcia rehabilitacyjne dla dzieci z wadami postawy.

 

Ostatnia edycja 25 czerwca 2018

  • Jakie wydarzenia sportowe odbywają się we Wrocławiu?

    Wrocław, jako miasto spotkań, może zaoferować wiele atrakcji nie tylko turystom, ale i sam…
Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…