Strona główna Baza Firm Centrum języków obcych we Wrocławiu – Yellow

Centrum języków obcych we Wrocławiu – Yellow

3 czytanie w minutach
0
1
562
YELLOW - tłumaczenia we Wrocławiu

Yellow działa na wrocławskim rynku już od 1995 roku, firma wspiera wiele lokalnych firm i instytucji. Oferta tego biura tłumaczeń kierowana jest nie tylko do klientów biznesowych ale również tych indywidualnych. Yellow zapewnia kompleksową obsługę projektów tłumaczeniowych aż w 58 językach świata. Sama wycena tłumaczenia jest bezpłatna, warto więc pokusić się na konsultację z ich specjalistami.

W szerokiej ofercie Yellow znajdują się m.in.:

Tłumaczenia pisemne – firma realizuje podstawowe tłumaczenia dokumentów i umów na rzecz firm, oraz osób prywatnych. Wykwalifikowani tłumacze realizują usługę na najwyższym poziomie, dzięki czemu klient ma poczucie dobrze zainwestowanych pieniędzy. Tłumaczenia pisemne są realizowane w języku angielskim, niemieckim, hiszpańskim i wielu innych.

Tłumaczenia przysięgłe – to wyjątkowa forma tłumaczeń, wymagająca odpowiedniego doświadczenia i wiedzy. Tego typu usługi obejmują na ogół wszelkiego rodzaju akta prawne, a sam tłumacz przysięgły odpowiada przed wymiarem sprawiedliwości za jakość swojej pracy. Yellow realizuje usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych w języku niemieckim, hiszpańskim, angielskim.

Tłumaczenia ustne – negocjacje, spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia międzynarodowe. Wszystkie te wydarzenia wymagają obecności sprawnego tłumacza, który będzie dokonywał bieżącego tłumaczenia ustnego. Realizujemy również profesjonalne tłumaczenia symultaniczne.

Kursy językowe dla firm – od lat wspieramy wrocławskie firmy w ich rozwoju. Z biegiem lat te coraz częściej nawiązują współprace międzynarodowe, stąd coraz większe zapotrzebowanie na tłumaczenia, jak i naukę języka angielskiego. Realizujemy kursy językowe dla firm, najczęściej jest to kurs angielskiego. Specjalnie opracowana metoda nauczania przyniesie szybkie efekty u twoich pracowników.

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, znajdziesz nas na stronie yellow.pl.

Ostatnia edycja 20 września 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
 • stylbud logo

  Stylbud

  Chcesz wykonać docieplenie budynku mieszkalnego lub komercyjnego? Koniecznie skontaktuj si…
 • HR GO Recruitment

  Agencja rekrutacyjna HR GO Recruitment rozpoczyna swoją działalność na wrocławskim rynku! …
 • Krav Gym

  Krav Gym to mieszcząca się we Wrocławiu oraz Legnicy profesjonalna szkoła sztuk walki. …
Pokaż więcej w Baza Firm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Gdzie na grzyby we Wrocławiu?

Sezon na grzybobranie trwa, a dzięki zmieniającej się w ostatnich dniach pogodzie i sporyc…