Strona główna O Wrocławiu Architektura we Wrocławiu Czym wyróżnia się designerski hotel we Wrocławiu?

Czym wyróżnia się designerski hotel we Wrocławiu?

0
0
680
Pokój Mosel

Podróżujemy coraz częściej i coraz więcej. Wycieczki na kilka dni lub tygodni wiążą się jednak z koniecznością wybrania hotelu. Wiele osób zwraca uwagę na cenę, ale drugim czynnikiem, na który patrzymy, jest wystrój hotelu. Często zdjęcia przeważają o podjęciu decyzji, gdzie spędzimy kilka nocy. W związku z tym, hotele designerskie zajmują szczególne miejsce na mapie hoteli. Dlaczego warto je wybrać?

Najważniejsze zalety designerskiego hotelu

Consomme z kaczki
Consomme z kaczki

Chęć przebywania w luksusowych, nowocześnie urządzonych wnętrzach to jeden z kluczowych aspektów, na który zwracamy uwagę podczas szukania hotelu. Coraz częściej płacimy więcej tylko dlatego, aby mieszkać w pięknie urządzonym wnętrzu. Możliwość przebywania w designersko urządzonym hotelu jest niezwykle kusząca. Poszukiwania hotelu i pokoju często kończą się na oglądaniu zdjęć, a nie na opisie wyposażenia. Designerskie hotele często wyróżniają się stylem, charakterem wnętrz, lokalizacją, a także udogodnieniami, które chce się mieć chociaż przez kilka dni.

Spokój i cisza w pokojach

Hotele urządzone w najwyższym standardzie nie tylko zapewniają luksusowo urządzone wnętrza, ale także bezpieczeństwo i spokój. Standardem staje się łącze bezprzewodowego internetu za darmo, klimatyzacja, a nawet filtry przeciwpyłowe. Dodatkowo zastosowanie nowoczesnych technologii, takich jak elektroniczna kontrola ogrzewania czy wentylacji, zwiększa bezpieczeństwo gości, którzy mogą być spokojni o swoje mienie i zdrowie. Ponadto, osoby, które wybierają hotele designerskie to zazwyczaj osoby o wyższym statusie, które szanują innych gości, nie hałasują oraz respektują i przestrzegają zasad dobrego wychowania.

Wyjątkowa 5* restauracja  na miejscu

Jedną z głównych zalet hoteli designerskich jest obecność na miejscu eleganckich restauracji, w których są podawane posiłki przygotowane przez mistrzów kuchni. Luksusowe hotele z restauracją to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zjeść pyszną i pięknie podaną kolację, którą można popić wysokiej jakości winem dobranym przez Sommeliera. Brak konieczności dojazdu do restauracji samochodem sprawia, że romantyczna kolacja we dwoje może się przeciągnąć oraz że winem mogą się raczyć dwie osoby, bez konieczności zamawiania taksówki.

Wysoka renoma 5* hotelu

Hotele designerskie, zwłaszcza te powstałe z odrestaurowanych budynków, to miejsca szczególne na mapie miasta. Troska o budynek, zachowanie jego stylu i ducha, ale nadanie mu nowoczesności to często główne założenia dla właścicieli hoteli designerskich. Piękna elewacja budynku jest uzupełniana przez gustowne pokoje, duży ogród oraz przez restauracje 5*, w których kelnerzy dokładają wszelkich starań, aby nie zniszczyć renomy hotelu oraz tworzyć nową, piękną historię miejsca. Hotele designerskie oferują znacznie więcej niż zwykle hotele lub hostele. Nowoczesne wyposażenie wnętrz, które może nawiązywać do jakiegoś motywu, często jest wzbogacone o najnowsze sprzęty elektroniczne, np. telewizory z płaskim ekranem, które mogą umilić pobyt w hotelu. Grape HotelPonadto w niektórych hotelach designerskich znajdują się także sauny, a nawet całodobowe centra spa i fitness.

Zalety designerskiego hotelu można mnożyć. Z całą pewnością można jednak stwierdzić, że specjalnie zaprojektowane hotele, które odpowiadają na potrzeby współczesnych ludzi, to dobry wybór zarówno na wyjazd we dwoje, jak i na spotkania biznesowe. Piękne wnętrza, które inspirują. Pyszne jedzenie, za którym się tęskni. A także możliwość obcowania ze sztuką, której na co dzień możemy nie dostrzegać. Hotele designerskie zachęcają nie tylko nazwą.

Ostatnia edycja 28 stycznia 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Architektura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY WE WROCŁAWIU – ONLINE 30 – 31 stycznia 2021

Niezwykłe okoliczności, niezwykły termin, niezwykły upór organizatorów, niezwykłe koncerty…