Strona główna Kultura we Wrocławiu Festiwal Brzmień Niebanalnych w Sky Tower

Festiwal Brzmień Niebanalnych w Sky Tower

0
0
494

Już 27 czerwca w Sky Tower rozpocznie się Festiwal Brzmień Niebanalnych. Łukasz Szubski, pianista z Dąbrowy Górniczej, wykona popularne utwory muzyki rozrywkowej w aranżacji fortepianowej. Twórcą festiwalu zależy na pokazaniu, że muzyka nie ma żadnych granic i może łączyć pokolenia i osoby o różnym guście muzycznym.

Koncert rozpocznie się o godz. 18.00 i potrwa ok 50 min. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a posłuchać będzie można utworów artystów, których nie trzeba nikomu przedstawiać: AC/DC, Coldplay, Lady Gaga czy Snoop Dog – to tylko część wykonawców, których utwory zaprezentowane zostaną podczas wydarzenia.

Wszystkie utwory wykona Łukasz Szubski, absolwent Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Od 2012 roku współpracuje z Filharmonią Śląską i pochwalić się może licznymi koncertami w Polsce i za granicą, jest laureatem wielu nagród, m.in. I miejsca “Grand Prize Virtuoso” w Londynie czy III miejsca w konkursie Giovani Musicisti Premio “Antonio Salieri” we Włoszech.

Ostatnia edycja 25 czerwca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…