Strona główna Kultura we Wrocławiu Filmowy Dzień Dziecka w Multikinie

Filmowy Dzień Dziecka w Multikinie

2 czytanie w minutach
0
0
195

Multikino co roku proponuje najmłodszym i rodzicom wyjątkowe okazje z okazji 1 czerwca. W tym roku jednak świętowanie potrwa dłużej! Już od jutra (31 maja) do 2 czerwca w repertuarze znajdzie się wiele filmów przygotowanych z myślą o rodzinnym oglądaniu. Na dzieci czekają propozycje takie jak:

  • Sekretne życie zwierzaków domowych 2 – przedpremierowe pokazy wielkiego hitu kinowego. Na dzieci czekają dalsze przygody Maksa i jego ekipy.
  • Aladyn – aktorska wersja znanego wszystkim animowanej bajki Disneya. Zapraszamy do obejrzenia przygód sprytnego Alu, zjawiskowej Dżasminy i złego Wezyra. Nie zabraknie również Dżina, w którego rolę wcielił się Will Smith.
  • Paskudy. UgllyDolls – Paskudy są miłe, mądre i sympatyczne jednak ze względu na ich wygląd nikt nie chce się z nimi bawić. Film bawi i jednocześnie uczy tolerancji dla inności.
  • Detektyw Pikachu – moda na Pokemony nie słabnie. Premierowe pokazy filmu o detektywie Pikachu i jego przyjacielu Timie.

Podczas wizyty w Multikinie można skorzystać z karty  Rodzina do Kina, a wówczas każda osoba płaci za bilet tyle co dziecko. Nowością jest również 20 procentowy rabat na produkty barowe oraz zabawki w kinowym sklepiku z gadżetami. Zapraszamy serdecznie do udziału pokazach!

Z okazji Dnia Dziecka do każdego zakupu z kartą Rodzina do Kina będzie można otrzymać wyjątkową książeczkę Detektyw Pikachu.

Ostatnia edycja 30 maja 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Szmaragdowa Karta Seniora

Podążając za sukcesem, jakim okazał się, być program Wrocławskiej Karty Seniora, do grona …