Strona główna Porady Floty pod kontrolą – ile zaoszczędzisz korzystając ze śledzenia ciężarówek?

Floty pod kontrolą – ile zaoszczędzisz korzystając ze śledzenia ciężarówek?

Możliwość komentowania Floty pod kontrolą – ile zaoszczędzisz korzystając ze śledzenia ciężarówek? została wyłączona
0
602
Wdrożenie monitoringu GPS do firmy

Ogranicz produkty dla floty i wydatki na paliwo. Wielu menedżerów flot pomocnie wprowadza ograniczenia co do rodzaju produktów dla kierowców, które mogą nabywać z ich karty paliwowej: diesel, woda, kawa, myjnia samochodowa itp. To pomaga kontrolować koszty, jakość i spójność.

Kontroluj lokalizację, dni i czas zakupów paliwa. Częste zakupy paliw dokonywane kartą paliwową floty firmy poza godzinami pracy może być oznaką nadużycia (pracownik może kupować paliwo w celach prywatnych). Upewnij się, że sterowniki zakupu paliwa floty działają tylko w godzinach pracy, szukaj zakupów paliwa, które przekraczają pojemność zbiornika paliwa, a tam gdzie to możliwe, wyeliminuj wielu zakupów w ciągu jednego dnia.

Wybierz optymalne rozwiązanie dla oszczędności

Aby pomóc w kontroli jakości, spójności i kosztów, można zakupić sterowniki dla konkretnej marki paliwa. Wystarczy spojrzeć na stacje paliw w Twojej okolicy i wybrać te, które oferuje najlepszą jakość w najniższych cenach oleju napędowego lub cen gazu. Te, które oferują biopaliwa mogą również pomóc obniżyć emisję dwutlenku węgla, który staje się dużym międzynarodowym tematem. Oczywiście aby móc z niego korzystać najpierw trzeba zakupić ciężarówki, które będą potrafiły go wykorzystać.

Zachęć kierowców flotowych aby kupowali paliwo w miejscach płacenia bezpośrednio w dystrybutorze, co zaoszczędzi czas i pozwoli na powrót floty drogę szybciej. Będą posiadali zmniejszoną szansę na zakazy kartą przeznaczoną na paliwo dla floty wewnątrz sklepu przy stacji paliw.

Flota w trasie - monitorowanie GPS

Jeśli chcesz zapewnić program zarządzania paliwem, bardzo ważne będzie, aby każdy menedżer floty paliwa działała w celu zidentyfikowania obszarów problemowych i działał za ich pośrednictwem. Pamiętaj, mając swoją politykę paliwową w miejscu pracy, wpływasz na redukcję kosztów, oszczędność czasu i polepszenie warunków pracy. Monitoring GPS to świetna opcja dla młodych firm, które od początku wprowadzają rozsądne reguły gry dla wszystkich zatrudnionych. Solidna podstawa do zarządzania paliwem zaczyna się polityką paliwową.

Korzyści z monitorowania dla firmy transportowej

Korzystanie z oprogramowania do zarządzania flotą i kierowcami na trasie, może stworzyć bardziej efektywne i wydajne działanie. Dzięki tej technologii, można nakreślić podróż kierowcy, dając im możliwie najbardziej efektywną trasę do miejsca pracy lub dostawy, przy jednoczesnym zapewnieniu wystarczającej wysokości odpraw, limity wagowe zostaną także spełnione. Kierowcy mogą korzystać z urządzenia do monitorowania floty w kabinie, które zapewniają właściwe wskazówki, kierowcy mogą zaś redukować niepotrzebnie przejechane kilometry. Jeśli musisz zaktualizować przystanek, to możesz po prostu wysłać kierowcy informację na temat tego, co teraz powinno nastąpić, system GPS jest błyskawiczny, dlatego możesz być pewien, że informacja z pewnością trafi do adresata.

Wsparcie w zakresie obsługi firm transportowych zapewnia Mawo Group – profesjonalna pomoc dla firm transportowych z całego kraju.

Ostatnia edycja 27 marca 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Porady
Komentarze zostały wyłączone.

Przeczytaj również

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY WE WROCŁAWIU – ONLINE 30 – 31 stycznia 2021

Niezwykłe okoliczności, niezwykły termin, niezwykły upór organizatorów, niezwykłe koncerty…