Strona główna Zdrowie i uroda we Wrocławiu Gdzie udać się do optyka we Wrocławiu

Gdzie udać się do optyka we Wrocławiu

0
0
542

Wybór właściwego optyka może znacząco zaważyć nie tylko na tym jak modne oprawki wybierzesz, ale też jak dobrze będziesz się w nich czuć na co dzień. Recepta od okulisty określająca wadę wzroku to przecież dopiero początek drogi dobierania odpowiednich parametrów szkieł czy soczewek kontaktowych. We Wrocławiu funkcjonuje obecnie wiele salonów optycznych, z których nie każdy jest w stanie zagwarantować odpowiedni poziom fachowej pomocy. Gdzie udać się do optyka we Wrocławiu i na jakie kwestie zwracać uwagę wybierając swojego optyka?

Jak wybrać dobrego optyka we Wrocławiu?

Udając się do optyka po wizycie u okulisty lub też poszukując salonu, który może przeprowadzić badania wzroku na miejscu zawsze warto upewnić się, że wybierany optyk nie jest jedynie salonem sprzedaży modnych oprawek. To, na jaką obsługę trafimy u optyka może znacząco zaważyć na komforcie noszenia okularów lub soczewek kontaktowych – bez dokładnych pomiarów wykonanych w wybranej oprawce trudno liczyć na dobre efekty końcowe. Optyk to nie sprzedawca, a specjalista który udzieli szczegółowych porad, pomoże w wyborze najlepiej dopasowanych oprawek i upewni się, że będziemy przez nie widzieć dobrze nawet przez kilka lat.

Po czym poznać, że wybrany optyk będzie dobrym rozwiązaniem? Już od wejścia w salonie powinna panować atmosfera profesjonalnej obsługi, która pozwoli poczuć że wybór okularów czy soczewek został oddany w ręce specjalistów. Wizyta u optyka nie powinna trwać kilku minut i skupiać się na tym które oprawki będą w danym sezonie najmodniejsze, a raczej koncentrować się wokół indywidualnych potrzeb pacjenta i parametrów wzorku wykraczających poza podstawowe badania ostrości prowadzone u okulisty. Rozstaw źrenic, wysokość punktu skupienia światła na soczewce okularów, preferencje co do noszenia soczewek kontaktowych – wybierając nowe okulary lub soczewki trzeba skupić się na naprawdę wielu aspektach i dobry optyk nie pozwoli pacjentowi opuścić swojego salonu bez sprawdzenia i dopasowania ich do Twoich potrzeb.

Gdzie udać się do optyka we Wrocławiu?

Jednym z wartych zainteresowania salonów optycznych we Wrocławiu jest bez wątpienia salon Viu Viu i Soczewki24 znajdujący się na parterze galerii Sky Tower. Lokalizacja w centrum miasta, doskonały dojazd, dostęp do gabinetu i badań wzroku pod okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe i profesjonalny personel, który pomoże w dobraniu soczewek i okularów to zdecydowanie plusy przemawiające na korzyść salonu. Każdy, kto pojawi się tu z receptą od okulisty lub bez niej może liczyć na kompleksową obsługę, dzięki której zarówno okulary jak i soczewki kontaktowe zostaną dobrane do indywidualnych potrzeb klienta pod względem komfortu noszenia i najwyższej jakości wzroku.

Wybierając optyka nie warto kierować się tylko łatwością dojazdu do salonu czy szybką obsługą, ale właśnie kwestiami związanymi bezpośrednio z doborem okularów czy poradami specjalistów pracujących w salonie. Jeśli po raz pierwszy decydujesz się na soczewki lub też chcesz je wypróbować i nie wiesz, jakie wybrać, optyk powinien podpowiedzieć Ci które soczewki będą spełniały wszystkie oczekiwania, jak je stosować i jak dbać o oczy nosząc soczewki kontaktowe na co dzień. Dobór oprawek okularowych to również, wbrew pozorom, nie tylko kwestia mody – optyk pomoże oczywiście dobrać oprawki dopasowane do twarzy i urody oraz wpisujące się w najnowsze trendy modowe, ale przede wszystkim skupi się na tym, by okulary dobrze leżały na nosie, pozwalały na wygodną obserwację świata i nie powodowały problemów z widzeniem gdy tylko delikatnie przemieszczą się na twarzy!

Soczewki24 – modne i profesjonalnie dobrane okulary we Wrocławiu

Oprawki okularowe dopasowane do najnowszych trendów, dostarczane przez najpopularniejsze i luksusowe marki takie jak Ray-Ban, Versace, Dolce&Gabbana, Prada, czy Bvlgari zyskują w ostatnich latach coraz większą popularność nie tylko w kategorii okularów przeciwsłonecznych, ale także okularów korekcyjnych. Jeśli chcesz postawić na modne, ale i wygodne oprawki które pozwolą Ci doskonale widzieć nawet przy większej wadzie wzroku, wybór właściwego salonu optycznego to podstawa. W salonie Viu Viu w Sky Tower  możesz skorzystać z pomocy stylisty okularów przy wyborze najlepszego modelu oprawek, a jednocześnie poradzić się doświadczonych optyków w kwestiach związanych z korekcją wzroku zarówno za pomocą okularów, jak i soczewek kontaktowych. Po co wybierać przypadkowego optyka, jeśli możesz zaufać profesjonalistom!

 

Ostatnia edycja 18 czerwca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Zdrowie i uroda we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Jak leczyć otyłość?

Czekolada, ciasta, pizza czy fast food są niebem dla naszego podniebienia, ale również mog…