Strona główna Porady Finanse Gotówka na święta? Sprawdź gdzie najszybciej!

Gotówka na święta? Sprawdź gdzie najszybciej!

0
0
1,529

Święta Bożego Narodzenia to duży wydatek dla każdej rodziny. Trzeba zorganizować uroczystą kolację, kupić prezenty albo … wyjechać do ciepłych krajów. Jeśli nie chcesz, by brak pieniędzy zepsuł ci święta, pomyśl o zaciągnięciu pożyczki. Sprawdź, gdzie otrzymasz ją najszybciej i na korzystnych warunkach.

Szacuje się, że statystyczna polska rodzina na święta Bożego Narodzenia wydaje ponad 1100 zł. To sporo, biorąc pod uwagę, że minimalne miesięczne wynagrodzenie wynosi 1850 zł (stan na rok 2016). Nie dziwi więc fakt, że tuż przed samymi świętami firmy pozabankowe przeżywają prawdziwe oblężenie. Warto więc zaciągnąć pożyczkę nieco wcześniej – najlepiej tam, gdzie pieniądze przyznawane są niemal “od ręki”.

Zacznij od szybkiego porównania chwilówek

Zaciągnięcie przypadkowej pożyczki ma wiele minusów. Przede wszystkim może okazać się, że procedura jej przyznawania będzie ciągnąć się kilka dni. A tobie przecież zależy na szybkim dostępie do pieniędzy. Dlatego ważne jest szybkie porównanie chwilówek, dzięki któremu dowiesz się, gdzie masz szansę otrzymać środki jeszcze tego samego dnia.

Na przelew w ciągu 10-15 minut możesz liczyć, składając wniosek w takich firmach pozabankowych jak np. ExtraPortfel.pl, Vivus.pl, ViaSMS.pl, Lendon.pl, Wonga.pl. Co więcej – właśnie u tych pożyczkodawców może ubiegać się o pożyczkę także w weekend. Składając wniosek w sobotę rano, pieniądze otrzymasz jeszcze tego samego dnia – w ciągu kilkunastu minut.

Jeśli chcesz mieć dostęp do szybkiej pożyczki, musisz pamiętać o dwóch kwestiach:

  • liczy się godzina złożenia wniosku – jeśli dokonasz tego tuż przed zamknięciem firmy pozabankowej, twój wniosek zostanie rozpatrzony dopiero następnego dnia,
  • ważny jest bank, w którym posiadasz konto osobiste – jeśli jest on zbieżny z dostępnymi rachunkami firmy pożyczkowej, pieniądze dotrą do ciebie tego samego dnia.

prezent

Szybko i tanio? To możliwe!

Szybka pożyczka to jedno. Druga sprawa to jej koszt. Okazuje się, że krótki czas oczekiwania na pieniądze często idzie w parze z niskimi opłatami. Wystarczy, że skorzystasz z darmowej chwilówki na Sowafinansowa.pl. Jest to oferta dedykowana nowym klientom (niezarejestrowanym w bazie firmy pozabankowej), którzy zaciągnięte zobowiązanie spłacą w terminie.

Brak pieniędzy na święta wcale nie będzie problemem. O pożyczkę możesz ubiegać się nawet w Wigilię – sprawdź tylko, jak długą w tym dniu będą pracować firmy pozabankowe.

Ostatnia edycja 6 grudnia 2016

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Finanse
Komentarze zostały wyłączone.

Przeczytaj również

Magic and Style Sylwia Ziętara opinie – zadbaj o swoje wnętrze

Magic and Style jest to firma zajmująca się realizacją paneli naściennych. Aranżacja pomie…