Strona główna Czas wolny Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich

Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich

0
0
328

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja dla wszystkich dzieci i ich rodziców. Miasto oferuje bogaty wybór atrakcji, które pozwolą spędzić ten dzień w niebanalny sposób  – również Arkady Wrocławskie dołączają do tego grona, proponując swoim klientom kreatywne formy rozrywki dla dzieci.

Dostanie się do Kreatywnego Placu Budowy, będzie wymagało od dzieci pokonania olbrzymiego tunelu zbudowanego z 250 kół kąpielowych. Na miejscu będą czekały tory przeszkód, piankowe klocki, a również warsztaty i konkury z nagrodami, a także wiele innych bezpłatnych  atrakcji.

Konstrukcje, które powstaną w Kreatywnym Placu Budowy będą powstały z kół kąpielowych i makaronów kąpielowych, dając dzieciom wspomnienie wakacji. Podczas wydarzenia nie zabraknie aktywności sportowych – poćwiczyć będzie można swoją zwinność, pokonując tor przeszkód.

Otwarcie Klockowni

1 czerwca to również dzień, na który zaplanowano otwarcie nowej, większej Klockowni. Rodzinne Centrum Edukacji i Rozrywki przenosi się na 1 poziom centrum handlowego. Oferować będzie aż 8 stref z ponad milionem klocków. Nowością będzie Strefa Żurawia (z prawdziwym dźwigiem), Demolka (z miękkimi klockami do budowania i burzenia ścian) oraz Hocki-Klocki. Na gości czekają 3 salka dydaktyczno-urodzicowe i kawiarnia dla rodziców, którzy chcą miło spędzić czas podczas zabawy dzieci. 1 czerwca każde dziecko będzie mogło skorzystać z darmowej godziny zabawy z okazji otwarcia Klockowni!

Ostatnia edycja 30 maja 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku we Wrocław? Jaki to koszt?

Wypożyczenie samochodu na lotnisku to rozwiązanie coraz bardziej popularne nie tylko w zag…