Strona główna Czas wolny Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich

Kreatywny Plac Budowy w Arkadach Wrocławskich

0
0
492

Dzień Dziecka to wyjątkowa okazja dla wszystkich dzieci i ich rodziców. Miasto oferuje bogaty wybór atrakcji, które pozwolą spędzić ten dzień w niebanalny sposób  – również Arkady Wrocławskie dołączają do tego grona, proponując swoim klientom kreatywne formy rozrywki dla dzieci.

Dostanie się do Kreatywnego Placu Budowy, będzie wymagało od dzieci pokonania olbrzymiego tunelu zbudowanego z 250 kół kąpielowych. Na miejscu będą czekały tory przeszkód, piankowe klocki, a również warsztaty i konkury z nagrodami, a także wiele innych bezpłatnych  atrakcji.

Konstrukcje, które powstaną w Kreatywnym Placu Budowy będą powstały z kół kąpielowych i makaronów kąpielowych, dając dzieciom wspomnienie wakacji. Podczas wydarzenia nie zabraknie aktywności sportowych – poćwiczyć będzie można swoją zwinność, pokonując tor przeszkód.

Otwarcie Klockowni

1 czerwca to również dzień, na który zaplanowano otwarcie nowej, większej Klockowni. Rodzinne Centrum Edukacji i Rozrywki przenosi się na 1 poziom centrum handlowego. Oferować będzie aż 8 stref z ponad milionem klocków. Nowością będzie Strefa Żurawia (z prawdziwym dźwigiem), Demolka (z miękkimi klockami do budowania i burzenia ścian) oraz Hocki-Klocki. Na gości czekają 3 salka dydaktyczno-urodzicowe i kawiarnia dla rodziców, którzy chcą miło spędzić czas podczas zabawy dzieci. 1 czerwca każde dziecko będzie mogło skorzystać z darmowej godziny zabawy z okazji otwarcia Klockowni!

Ostatnia edycja 30 maja 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

„Pora burzy” – zagadka romansu z czasów II wojny i współczesna pisarka, która stara się ją rozwikłać.

Najnowsza powieść Katarzyny Redmerskiej, której akcja toczy się m.in. we Wrocławiu współcz…