Strona główna Biznes i inwestycje Made in Wrocław 2018

Made in Wrocław 2018

0
0
706

Już 17 października we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się Made in Wrocław 2018. Wydarzenie podzielone na dwa etapy: bezpłatne targi dla mieszkańców oraz konferencję biznesową, na której zaprezentują się twórcy znanych firm i marek.

Targi Made in Wrocław odbywają się w stolicy Dolnego Śląska po raz drugi, pierwszy raz spotkanie miało miejsce w grudniu 2017 roku i było odwiedzone przez około 4 tys. osób. W tym roku organizatorzy liczą na jeszcze lepszą frekwencję i większe zainteresowanie.

Co czeka na odwiedzających Made in Wroclaw?

Stanowiska takich firm jak: Mondelez International, 3M, GlobalLogic czy Volvo. Innowacyjne i ciekawe wynalazki pokaże ponad 25 startupów. Na uczestników czeka aż sześć stref tematycznych: przemysł, gastro, smart city, AR i VR.

Wstęp na  konferencję biznesową jest płatny – jedyne 49 zł. Na uczestników czekają ciekawe prelekcje traktujące o Wrocławiu i o tym, co go napędza. Oprócz biznesu poruszane będą również tematy związane z wyjątkowymi osobami działającymi w mieście, np. chirurg Adam Domanasiewicz, czy dr Olga Malinkiewicz, laureatka nagrody MIT technology Rewiew Innovator under 30 z 2015 roku.

Początek konferencji o 9.30, zaś targów o 10.00 – zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

zdjęcie: evenea.pl

Ostatnia edycja 5 października 2018

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Biznes i inwestycje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Spadki sprzedaży nowych mieszkań we Wrocławiu

W ciągu zaledwie pół roku sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym we Wrocławiu obniżyła się …