Strona główna Aktualności Magiczne spektakle mikołajkowe w Arkadach Wrocławskich

Magiczne spektakle mikołajkowe w Arkadach Wrocławskich

0
0
250
Mikołajkowe spektakle w Arkadach Wrocławskich

W sobotę, 7 grudnia, na scenie w Arkadach Wrocławskich zostaną wystawione dwa interaktywne spektakle mikołajkowe. W trakcie przedstawień najmłodsi przeniosą się w magiczny świat, pełen elfów i pracowitych skrzatów. Pomogą im ubrać choinkę, skonstruować ogromny łańcuch i zapakować prezenty. Tego dnia centrum handlowe odwiedzi też Święty Mikołaj, z którym maluchy będą mogły zrobić pamiątkowe zdjęcie. Wydarzenie jest bezpłatne.

Zimowa aura powoli zaczyna udzielać się wszystkim. Dzieci z wypiekami na twarzach piszą listy do Mikołaja i pomagają rodzicom w bożonarodzeniowych przygotowaniach. W Arkadach Wrocławskich będą miały okazję wykazać się swoimi umiejętnościami. W trakcie zaplanowanego na godz. 12:00 przedstawienia „Grajka Mikołajka”, z pomocą elfów przygotują świat do nadejścia zimy. Wspólnie sprawdzą, czy ilość śniegu nadaje się do ślizgania na sankach, zbudują ogromny łańcuch i ubiorą żywą choinkę.

Następnie będą miały za zadanie rozwikłać zagadkę: „Co się stało z Mikołajem?”.  Na jego poszukiwania wyruszą o godz. 14:00 w towarzystwie najdzielniejszego i najsprytniejszego ze skrzatów. Będzie to wesoły spektakl kabaretowy, podczas którego dzieci, aby odnaleźć świętego na czas, nauczą się jeździć na reniferze.

Ten wyjątkowy dzień zakończy się spotkaniem ze Świętym Mikołajem, który o godz. 15:00 osobiście odwiedzi Arkady Wrocławskie. Będzie można z nim porozmawiać, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie, a nawet przekazać list.

Harmonogram

7 grudnia, godz. 12:00-12:45 – spektakl interaktywny „Grajka Mikołajka”

7 grudnia, godz. 14:00-14:45 – spektakl interaktywny „Co się stało z Mikołajem?”

7 grudnia, godz. 15:00-16:00 – spotkanie ze Świętym Mikołajem

Przedstawienia i spotkanie z Mikołajem odbędą się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu H&M. Wydarzenie jest bezpłatne.

—-
CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach Centrum znajduje się ponad 100 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji klientów przygotowanych jest 1,1 tys. miejsc parkingowych. W Arkadach znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz pierwsze we Wrocławiu OH Kino będące połączeniem najlepszych cech multipleksu z charakterystycznymi elementami dawnej kinematografii.

Ostatnia edycja 5 grudnia 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…