Strona główna Aktualności Muzyka trans we Wrocławiu – gdzie się wybrać

Muzyka trans we Wrocławiu – gdzie się wybrać

0
0
419
Choć początki muzyki trance to lata 90 XX wieku, prawdziwy rozkwit gatunku można obserwować w ostatnich latach. Ta forma muzyki tanecznej powstała w Niemczech przyciąga coraz więcej fanów dzięki hipnotyzującej elektronice i prawdziwie wciągającym bitom. Także i stolicę Dolnego Śląska owładnął transowy szał. Oto gdzie warto wybrać się tej zimy i dać się totalnie rozgrzać.

Gorący grudzień w X-Demon

Jeden z najgorętszych wrocławskich klubów X-Demon przeżyje jeszcze w tym roku prawdziwe oblężenie fanów muzyki trans. Warto zanotować dwie sobotnie daty – 14 oraz 28 grudnia. Już 14 grudnia w klubie X-Demon odbędzie się TRANCE CHAMPIONS EDITION 2!, czyli wyjątkowa impreza, na której zagości aż trzech wyjątkowych artystów: Jochen Miller (Exclusive Resident), Nifra oraz Orjan Nilsen. Z kolei tuż przed sylwestrowym szaleństwem, 28 grudnia, gości wyjątkowej imprezy rozgrzeje DJ KRIS w ramach imprezy DJ KRIS – The History Of Sunrise. Sprawdź szczegóły wydarzeń pod tym adresem: https://muno.pl/imprezy/wroclaw/.

Wyjątkowi goście w stolicy Dolnego Śląska

Którą imprezę wybrać? Decyzja nie jest prosta, a prawdziwy fan muzyki trance nie opuści żadnej z tych okazji. TRANCE CHAMPIONS EDITION 2! to wydarzenie, na którym swój dorobek zaprezentuje trzech wyśmienitych artystów. Pierwszy z nich – Jochen Miller, to twórca z doświadczeniem klubowym, który swój warsztat szlifował przez lata. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło mu stać się jednym z najmłodszych w historii rezydentów. Holenderski artysta z 20-letnim już dorobkiem na scenie klubowej ma na swoim koncie wiele znakomitych kawałków i remiksów, które z pewnością zaprezentuje gościom klubu X-Demon.

Mimo że kobiety to rzadkość za konsoletą, już 14 grudnia w ramach TRANCE CHAMPIONS EDITION 2! będzie można spotkać jedną z przedstawicielek płci pięknej właśnie w tej roli. Nifra to DJ i producentka, która lubuje się w mrocznych brzmieniach. Znana jest z kawałków „Strangers”, „Dark Harbour”, „Ready” czy „Complicated Life”. To okazja, by posłuchać wyjątkowego mrocznego transu w damskim wykonaniu.

Ostatnia z gwiazd wieczoru to Orjan Nilsen, DJ i producent muzyczny pochodzący z Norwegii. Artysta z 15-letnim doświadczeniem w 2011 roku wydał album In My Opinion. To prawdziwy pasjonat muzyki trance, którego brzmienia pozwolą przenieść się w magiczny świat najlepszej muzyki elektronicznej.

Ikona muzyki klubowej

DJ Kris – czy tego artystę trzeba przedstawiać? Miłośnicy muzyki klubowej znają go doskonale – to prekursor wprowadzania muzyki elektronicznej w Polsce na szerszą skalę i pomysłodawca eventu Sunrise Festival, który od lat przyciąga w wakacje prawdziwych fanów muzyki elektronicznej w nadmorskie rejony. Już 28 grudnia we wrocławskim klubie X-Demon DJ Kris pomoże wprowadzić wszystkich w szampański nastrój przed Sylwestrem podczas wydarzenia The History of Sunrise. Niesamowita energia, prawdziwa miłość do muzyki klubowej i wyjątkowy event to gwarancja niezapomnianej zabawy. Bo któż zna się na tym lepiej niż ktoś, kto jest nazywany ojcem polskiej sceny klubowej?

Ostatnia edycja 28 listopada 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…