Strona główna Kultura we Wrocławiu Repertuar Multikina na listopad

Repertuar Multikina na listopad

0
0
253

Nadchodząca zima zachęca do tego, aby spędzać więcej czasu w pomieszczeniach, dlatego warto ten czas umilić sobie i spędzić go w ciekawy sposób z rodziną, przyjaciółmi albo samemu.

Już od 9 listopada Multikino zaprasza na premierowe pokazy filmów:

  • Planeta singli 2 – kontynuacja polskiej komedii romantycznej, która była niezwykle chętnie oglądana w kinach. Ania i Tomek (w  tych rolach Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr) przeżywają swój pierwszy kryzys: ona chce poważnego związku, on nie chce się ustatkować. Prawdziwym problemem staje się jednak dopiero pojawienie się Aleksandra, bogatego właściciela aplikacji Planeta Singli, który jest przekonany, że Ania pasuje do niego idealnie.
  • Klakson i spółka – animacja dla całej rodziny o małej taksówce, która marzy i wielkiej sławie. Okazja do przeżycia wyjątkowej przygody przychodzi szybciej niż TAXI się tego spodziewa – gdy czerwona wyścigówka ma kłopoty autko bez wahania rusza jej na ratunek.
  • Alfa – opowieść o przyjaźni człowieka i wilka w czasach sprzed 20 tysięcy lat. Młody chłopak zostaje ranny i porzucony podczas swojego pierwszego polowania. Spotyka równie samotnego co on wilka i z czasem zawiązuje się między nimi nić porozumienia.

Dodatkowo w Multikinie prezentowane będą:

  • 13 listopada dokument Nuriejew – film przedstawiający życie Rudolfa Nuriejewa, najsłynniejszego tancerza XX wieku. Opowieść o biednym dziecku urodzonym w wagonie kolei Transsyberyjskiej, które wdziera się na szczyt rosyjskiego baletu, a później ucieka na Zachód.
  • 14 listopada koncert Coldplay – podróż zespołu od garażowej kapeli po cieszącą się niezwykłą popularnością grupę. Reżyser Mat Whitecross prezentuje materiały z koncertów i zza kulis, a także nieprezentowane do tej pory materiały archiwalne. Perełka dla wszystkich fanów Coldplay!
  • 15 listopada koncert Burn the Stage: The Movie – niecodzienne wywiady, ekskluzywne materiały i niedostępne do tej pory fragmenty życia prywatnego członków zespołu.

Ostatnia edycja 7 listopada 2018

  • Repertuar Multikina na lipiec

    Sezon letni zachęca do spędzania większej ilości czasu na dworze i świeżym powietrzu, jedn…
Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Jak leczyć otyłość?

Czekolada, ciasta, pizza czy fast food są niebem dla naszego podniebienia, ale również mog…