Strona główna Aktualności Specjalistyczne kliniki medyczne we Wrocławiu

Specjalistyczne kliniki medyczne we Wrocławiu

8 czytanie w minutach
0
0
133

Specjalistyczne kliniki medyczne coraz częściej zastępują miejsce przychodni ogólnych i pojedynczych gabinetów lekarskich przyjmujących pacjentów z najróżniejszymi przypadłościami zdrowotnymi. Tam, gdzie pojawia się problem większy niż katar, drobne stłuczenie czy rutynowa wizyta kontrolna warto postawić na pomoc zaufanych i doświadczonych specjalistów w swojej dziedzinie. We Wrocławiu działa dziś już wiele specjalistycznych klinik medycznych. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?

Na Grobli – Centrum Medyczne we Wrocławiu

Prywatna klinika i zespół przychodni specjalistycznych Na Grobli działa już od 2000 roku, oferując specjalistyczną pomoc medyczną z zakresu ginekologii, ortopedii, chirurgii dziecięcej, urologii, endokrynologii, kardiologii i wielu innych specjalizacji. Klinika Na Grobli posiada dostęp do sali operacyjnej wyposażonej w nowoczesny tor wizyjny, dzięki któremu możliwe jest wykonywanie operacji metodą laparoskopową w jakości 4K. Klinika ma także możliwość wykonywania zabiegów z zakresu otolaryngologii, ginekologii, urologii i ortopedii. Obok części zabiegowej, w specjalistycznej klinice medycznej Na Grobli funkcjonują też na co dzień liczne poradnie specjalistyczne, w tym poradnia dermatologiczna, diabetologiczna, genetyczna, i laryngologiczna, oraz przychodnia diagnostyki obrazowej i USG. Tego rodzaju specjalistyczne kliniki medyczne to szansa na kompleksowe leczenie bez konieczności poszukiwania każdego pojedynczego specjalisty na drugim końcu miasta.

Centrum Medyczne T&T Medical

Działające od niespełna 9 lat centrum medyczne T&T Medical to kolejny przykład kompleksowej i specjalistycznej obsługi pacjenta zarówno w zakresie diagnostyki, jak i zabiegów w trybie jednego dnia. Współpracując ze specjalistami praktykującymi w swoich dziedzinach medycyny już od wielu lat, Centrum Medyczne było w stanie stworzyć dla pacjentów wygodną przychodnię z usługami medycznymi na najwyższym poziomie. To właśnie centrum było też jednym z pierwszych tego typu miejsc na mapie Wrocławia oferujących możliwość internetowych konsultacji online. Dziś oferowane są tu usługi medyczne z zakresu chirurgii, ortopedii, endokrynologii, kardiologii, onkologii, reumatologii, psychologii czy dietetyki.

Klinika Medycyny Estetycznej Ars Estetica

Przechodząc od ogólnych do bardziej ukierunkowanych specjalistycznych klinik medycznych we Wrocławiu nie sposób pominąć działające tu liczne kliniki medycyny estetycznej. Jedną z tego typu placówek cieszącą się uznaniem wśród pacjentów jest Ars Estetica oferująca najwyższej jakości zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii, fizjoterapii i kosmetologii. Specjaliści w klinice zajmują się między innymi leczeniem żylaków poprzez zabiegi skleroterapii czy pary wodnej, przeprowadzaniem zabiegów liposukcji ultradźwiękowej, leczeniem nadpotliwości czy operacjami plastycznymi wynikającymi zarówno z potrzeb estetycznych, jak i zdrowotnych pacjenta.

Klinika Dermatologii i Medycyny Estetycznej Soft Skin

Pozostając w tematyce dbałości o skórę, specjalistyczna klinika medyczna Soft Skin to jedno z ważniejszych miejsc docelowych dla osób poszukujących pomocy ze zdrowiem skóry. W Soft Skin na leczenie mogą liczyć między innymi pacjenci z różnego rodzaju problemami dermatologicznymi, w tym także mali pacjenci ze zmianami z zakresu dermatologii dziecięcej. W Klinice wykonywane są także konsultacje i zabiegi z zakresu dermatologii klinicznej, medycyny estetycznej, i dermatochirurgii, a w ramach współpracy przyjmują tu także specjaliści z zakresu makijażu permanentnego, psychologii i dietetyki – dziedzin, które znacząco wpływają na wygląd i zdrowie naszej skóry.

Specjalistyczna klinika stomatologii Stomo Clinic

We Wrocławiu z pewnością nie brakuje gabinetów stomatologicznych, jednak w rzeczywistości niewiele z nich oferuje tak kompleksową i specjalistyczną opiekę jak klinika stomatologii Stomo Clinic. Sami o sobie mówią w kontekście holistycznej opieki dentystycznej, oferując pełną opiekę od poziomu leczenia pojedynczego zęba, prze implantologię i chirurgię szczękową, protetykę i ortodoncję dorosłych i dzieci, po stomatologię estetyczną i tradycyjne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej. W przypadku leczenia wad zgryzu czy nawet pojedynczych zębów korzystanie z tego typu specjalistycznej kliniki jest z punktu widzenia pacjenta jak najbardziej korzystne – lekarze w obrębie kliniki mogą się ze sobą swobodnie kontaktować i konsultować, dobierając wraz z pacjentem najlepszą drogę leczenia.

Sukces miejsc takich jak specjalistyczna klinika medyczna Na Grobli czy inne wymienione placówki doskonale podkreśla zapotrzebowanie na kompleksową opiekę medyczną we Wrocławiu. W czasach, w których i tak w dużej mierze korzysta się z leczenia prywatnego, dostęp do wszystkich gabinetów medycznych w jednym miejscu jest ogromną wygodą i daje prawo wierzyć, że wszystkie oferowane w obrębie kliniki gabinety będą działały w oparciu o najwyższe standardy.

Ostatnia edycja 11 czerwca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Szmaragdowa Karta Seniora

Podążając za sukcesem, jakim okazał się, być program Wrocławskiej Karty Seniora, do grona …