Strona główna Kultura we Wrocławiu Spotkanie autorskie z Szymonem Brodziakiem w Vivid Gallery

Spotkanie autorskie z Szymonem Brodziakiem w Vivid Gallery

0
0
370

Szymon Brodziak, który całkiem niedawno otrzymał nagrodę w kategorii najlepszego twórcy fotografii czarno-białej w Konkursie Fotograficznym One Eyeland, przyjedzie do Wrocławia na spotkanie autorskie. Podczas spotkania goście będą mieli możliwość obejrzenia twórczości fotografa oraz zaprezentuje swoje prace konkursowe.

12 czerwca od godziny 19.00 do 21.00 w Vivid Gallery na Placu Kościuszki 4 we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe spotkanie autorskie. Spotkanie będzie doskonałym miejscem, aby porozmawiać o twórczości fotografa i fotografii w ogóle, będzie można usłyszeć ciekawe anegdoty oraz zadać artyście pytania. Opowie o ważnych zagadnieniach związanych z fotografią: o tematyce zdjęć, kadrowaniu, światłocieniach, a także o wyzwaniach logistycznych i technicznych.

Na spotkaniu autorskim goście będą mieli okazję zobaczyć nagrodzone w Konkursie Fotograficznym One Eyeland fotografie, dzięki którym autor został okrzyknięty najlepszym twórcą fotografii czarno-białej na świecie. Poza mini zaprezentowane zostaną również inne prace.

Twórczość Szymona Brodziaka

Szymon Brodziak jest twórcą zmysłowych i niekonwencjonalnych czarno-białych zdjęć, które przyniosły mu nie tylko uznanie w świecie sztuki, ale również komercyjny sukces. Momentem przełomowym było uhonorowanie jego twórczości przez Fundację Helmuta Newtona wystawą “Newton, Horvat, Brodziak” w berlińskim Muzeum Fotografii. Brodziak jest najmłodszym i artystą i pierwszym Polakiem zaproszonym do współpracy przez to muzeum.

Vivid Gallery to jedynie miejsce na Dolnym Śląsku, gdzie można obejrzeć oraz zakupić prace artysty. Sponsorem wystawy jest wrocławski salon Porsche Centrum Wrocław, dla którego w 2016 roku Brodziak wykonał kampanię “Doskonałość wyprzedza schematy. Brodziak dla Porsche Centrum Wrocław”. W ramach przypomnienia o tej współpracy na ekspozycji przed galerią zostanie zaprezentowany Porsche Cayenne Coupe.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych fotografią na spotkanie autorskie – wstęp jest bezpłatny!

Ostatnia edycja 11 czerwca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…