Strona główna Aktualności Studia MBA po angielsku we Wrocławiu. Dyplom amerykańskiej uczelni, wykłady VIP.

Studia MBA po angielsku we Wrocławiu. Dyplom amerykańskiej uczelni, wykłady VIP.

0
0
643

Studia MBA to naturalny wybór dla kadry menedżerskiej – w zajęciach uczestniczą wyłącznie osoby z doświadczeniem na stanowisku kierowniczym lub wyższym, co sprzyja tworzeniu własnej sieci kontaktów biznesowych i usystematyzowaniu posiadanej już wiedzy. Osoby, które planują zapisanie się na studia MBA, powinny rozważyć wybór programu, który przyniesie im najwięcej korzyści. W tym kontekście interesującą opcją mogą być studia Franklin University MBA realizowane w WSB we Wrocławiu.

Studia FUMBA w WSB we Wrocławiu – nie trzeba wyjeżdżać z kraju, żeby zdobyć dyplom amerykańskiej uczelni

Na popularność studiów MBA wśród kadry menedżerskiej składa się wiele czynników – od kryteriów przyjęcia (każdy uczestnik musi mieć doświadczenie na stanowisku kierowniczym), przez możliwość usystematyzowania wiedzy i rozwoju umiejętności, aż po wymianę know-how i doświadczeń zawodowych z innymi uczestnikami oraz możliwość zbudowania lub poszerzenia własnej sieci kontaktów biznesowych. Zdobycie dyplomu Master of Business Administration może też pomóc w awansie zawodowym lub zdobyciu nowej, lepszej posady.

Osoby, które planują rozpoczęcie studiów MBA, muszą jednak zdecydować, który program wybrać – każda uczelnia realizuje go w nieco inny sposób, a niektóre szkoły wyższe kuszą menedżerów dodatkowymi korzyściami. Podobną strategię przyjęła Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu, która oferuje studia MBA w języku angielskim.

Program Franklin University MBA w WSB we Wrocławiu jest realizowany we współpracy z amerykańskim partnerem – co umożliwia jednocześnie zdobycie dyplomu szkoły wyższej z USA bez konieczności wyjazdu do tego kraju na studia. Warto jednocześnie zaznaczyć, że mimo iż program jest realizowany na polskiej uczelni, w całości przygotowują go wykładowcy Franklin University. O tym, jakie warunki trzeba spełnić, by móc aplikować na studia FUMBA, można przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/wroclaw/rekrutacja-i-oplaty-0.

Studia MBA w języku angielskim. Co oprócz dyplomu amerykańskiej uczelni zyskują słuchacze FUMBA?

Przede wszystkim wszystkie zajęcia na studiach FUMBA są prowadzone po angielsku, co sprzyja podniesieniu kompetencji językowych i osiągnięciu pełnej biegłości w posługiwaniu się tym językiem. Oprócz tego słuchacze FUMBA korzystają z platformy myFranklin, na której znajdują się liczne materiały edukacyjne. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że zajęcia są prowadzone przez przedstawicieli międzynarodowej kadry dydaktycznej, a prowadzący wykorzystują interaktywne metody nauczania. Słuchacze biorą udział w warsztatach, analizowaniu biznesowych case’ów, dyskusjach panelowych czy symulacjach biznesowych. O pozostałych zaletach programu można przeczytać na https://www.studiamba.wsb.pl/oferta-studiow/wroclaw/korzysci-fumba.

Nie można również zapominać, że WSB we Wrocławiu jest członkiem Grupy WSB, która ma już 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu programów MBA. To z kolei bardzo wyraźnie przekłada się na wysoki poziom zajęć.

Artykuł sponsorowany.

Ostatnia edycja 11 stycznia 2021

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Wystartowała VI edycja KUŹNI PROJEKTÓW – najciekawsze inicjatywy kulturalne

Kuźnia Projektów to konkurs na najciekawsze inicjatywy kulturalne realizowane dla mieszkań…