Strona główna Sport The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

0
0
616

Popularny na całym świecie kolorowy bieg po raz pierwszy będzie mieć miejsce we Wrocławiu. Mieszkańcy miasta i ich rodziny mają doskonałą okazję do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Do pokonania będzie 5 kilometrów.

Zabawa rozpocznie się 31 sierpnia na Stadionie Olimpijskim. W tym roku wydarzenie ma swoje piąte urodziny w Polsce i dlatego przygotowano wyjątkową edycję HERO wraz z mottem „Odkryj w sobie bohatera”.

The Color Run tonie tylko bieg, ale również festyn i piknik. Zasady zabawy są niezwykle proste — każdy uczestnik pokonuje 5-kilometrową trasę indywidualnie lub w grupie. Podczas biegu wszyscy zostają obsypani kolorowymi proszkami — kolorowa zabawa pozwala przenieść się do beztroskich  lat dziecinnych, bez względu na wiek uczestników. Jeżeli kondycja fizyczna nie pozwala, można trasę przejść, przebiec truchtem lub pokonać w dowolny sposób.

The Color Run to nie jest typowy bieg uliczny. To wyjątkowe wydarzenie, w którym po prostu trzeba się „zakolorować”. To istna eksplozja endorfin i radości – wyjaśnia Karina Dziuba z The Color Run Poland. – Każdego roku staramy się zaskakiwać czymś nowym. W tym roku na trasie 5 km, oprócz stacji z kolorowym proszkiem, znajdzie się kilka niespodzianek, m.in. dmuchane przeszkody, stacja z kolorową pianą, a w strefie festiwalowej – dmuchany jednorożec i wielka trampolina, na której będzie można skakać niczym prawdziwy superbohater.

Na osoby, które przebiegną bieg, czeka w tym roku medal z jednorożcem oraz after party z muzyką, eksplozjami kolorów oraz animacjami i konkursami, a także licznymi atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia.

Na stronie https://thecolorrun.pl/pl/locations/wroclaw/ dostępne są pakiety startowe w cenach od 48 do 136 złotych – a ich zawartość oferuje również liczne gadżety dodatkowe. Dzieci do lat 10 mogą uczestniczyć w wydarzeniu za darmo, towarzysząc rodzicom. Dla grup powyżej 4 osób przewidziana jest zniżka 10%.

Ostatnia edycja 2 sierpnia 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Konrad Możdżeń „Chodź ze mną” – wywiad z autorem

Powieść „Chodź ze mną” pozytywnie namieszała w świecie literatury grozy. Przedsprzedaż pow…