Strona główna Sport The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

The Color Run po raz pierwszy we Wrocławiu

0
0
359

Popularny na całym świecie kolorowy bieg po raz pierwszy będzie mieć miejsce we Wrocławiu. Mieszkańcy miasta i ich rodziny mają doskonałą okazję do wzięcia udziału w tym niezwykłym wydarzeniu. Do pokonania będzie 5 kilometrów.

Zabawa rozpocznie się 31 sierpnia na Stadionie Olimpijskim. W tym roku wydarzenie ma swoje piąte urodziny w Polsce i dlatego przygotowano wyjątkową edycję HERO wraz z mottem „Odkryj w sobie bohatera”.

The Color Run tonie tylko bieg, ale również festyn i piknik. Zasady zabawy są niezwykle proste — każdy uczestnik pokonuje 5-kilometrową trasę indywidualnie lub w grupie. Podczas biegu wszyscy zostają obsypani kolorowymi proszkami — kolorowa zabawa pozwala przenieść się do beztroskich  lat dziecinnych, bez względu na wiek uczestników. Jeżeli kondycja fizyczna nie pozwala, można trasę przejść, przebiec truchtem lub pokonać w dowolny sposób.

The Color Run to nie jest typowy bieg uliczny. To wyjątkowe wydarzenie, w którym po prostu trzeba się „zakolorować”. To istna eksplozja endorfin i radości – wyjaśnia Karina Dziuba z The Color Run Poland. – Każdego roku staramy się zaskakiwać czymś nowym. W tym roku na trasie 5 km, oprócz stacji z kolorowym proszkiem, znajdzie się kilka niespodzianek, m.in. dmuchane przeszkody, stacja z kolorową pianą, a w strefie festiwalowej – dmuchany jednorożec i wielka trampolina, na której będzie można skakać niczym prawdziwy superbohater.

Na osoby, które przebiegną bieg, czeka w tym roku medal z jednorożcem oraz after party z muzyką, eksplozjami kolorów oraz animacjami i konkursami, a także licznymi atrakcjami przygotowanymi przez partnerów wydarzenia.

Na stronie https://thecolorrun.pl/pl/locations/wroclaw/ dostępne są pakiety startowe w cenach od 48 do 136 złotych – a ich zawartość oferuje również liczne gadżety dodatkowe. Dzieci do lat 10 mogą uczestniczyć w wydarzeniu za darmo, towarzysząc rodzicom. Dla grup powyżej 4 osób przewidziana jest zniżka 10%.

Ostatnia edycja 2 sierpnia 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Sport

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku we Wrocław? Jaki to koszt?

Wypożyczenie samochodu na lotnisku to rozwiązanie coraz bardziej popularne nie tylko w zag…