Strona główna Porady Usługi dźwigowe we Wrocławiu – top 5 miejsc oferujących wynajem żurawi

Usługi dźwigowe we Wrocławiu – top 5 miejsc oferujących wynajem żurawi

0
0
513
usługi dźwigowe

Usługi maszyn służących do podnoszenia towarów na duże wysokości są obecnie coraz popularniejsze wśród osób prywatnych jak i inwestorów, którzy chcą wybudować nowe obiekty mieszkalne bądź handlowe. Warto wiedzieć, że żurawie dzielą się co najmniej na kilka rodzajów w zależności od miejsca wykorzystania oraz przeznaczenia.

Kiedy warto zdecydować się na usługi żurawia?

Wynajem maszyny zwanej żurawiem powinien być przemyślaną decyzją ze względu na znaczne koszty z tym związane. Maszyny te pozwalają podnosić często ciężkie towary na duże wysokości. Oznacza to, że osoby mieszkające np. na wysokich piętrach i posiadających tarasy mogą skorzystać z usług żurawia aby przetransportować do mieszkania np. ciężki fortepian.

Na usługi żurawia warto też decydować się podczas prac związanych z montażem okien w budynkach mieszkalnych i użytkowych oraz pracach związanych z montażem elewacji zewnętrznych. Dodatkowo dzięki możliwości wynajmu mini-żurawia można używać go wewnątrz budynków bądź np. hal produkcyjnych i wykorzystać go do ocieplania bądź malowania ścian wewnętrznych i nie tylko.

Wybór firmy oferującej usługi z żurawiem – na co zwracać uwagę?

Pierwszym aspektem, na który należy zwracać uwagę podczas wyboru usługodawcy to renoma firmy wśród klientów. Im lepsza opinia na rynku tym większa pewność, że wynajęta osoba jak i maszyny będą w pełni spełniać oczekiwania. Dodatkowo podczas wyboru firmy warto zwrócić uwagę co obejmuje podstawowa oferta wynajmu żurawia oraz czy nie ma żadnych ukrytych kosztów. Warto także sprawdzić czy firma we wcześniejszych realizacjach wywiązywała się ze swoich obowiązków w stu procentach. Istotny jest także stan maszyn, na których pracuje przedsiębiorstwo – im nowsze tym lepiej.

Top 5 firm wynajmujących żurawie we Wrocławiu

Wybierając pierwszą piątkę firm, które oferują wynajem żurawi we Wrocławiu można wyróżnić takie przedsiębiorstwa jak:

CraneLift

Usługi mini-dźwigiem oferowane są przez tę firmę na terenie Dolnego Śląska oraz Wrocławia. Przedsiębiorstwo cieszy się bardzo dobrą renomą wśród grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z ich usług. Dodatkowo usługi mini-koparki pozwalają na prace szklarskie w budynkach, montaż balustrad czy nawet malowanie ścian i wykonywanie elewacji.

Firma oferuje usługi mini-dźwigiem zarówno na prywatnych posesjach jak i dla przedsiębiorców. Warto wiedzieć, że oferowana usługa wynajmu mini-dźwigu jest niezwykle dobrym posunięciem w większych miastach, ponieważ istnieją pewnie ograniczenia dotyczące miejsca rozstawienia żurawia, a w przypadku wersji mini można postawić go niemalże wszędzie.

Ceny usług mini-żurawiem są niezwykle atrakcyjne co plasuje firmę praktycznie na pierwszej pozycji na rynku wynajmu dźwigów we Wrocławiu.

Lewandowska-dźwigi

Przedsiębiorstwo to oferuje wynajem dźwigów samojezdnych wraz
z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą. Maszyny, które oddawane są do użytku mają udźwig maksymalnie do 1200 ton. Firma ta świadczy usługi zarówno na terenie Wrocławia jak i całej Polski.

Tonar

To jedna z najstarszych i największych firm na terenie Wrocławia. Oferują wynajem żurawi o udźwigu od 20 do nawet 500 ton. W parku maszynowym posiadają około 40 maszyn, które można wynająć. Minusem jest fakt, iż tego typu dźwigi nie mogą być montowane
w każdym miejscu tak jak w przypadku mini-żurawia. Na plus przedsiębiorstwa przemawia ich czas reakcji jednak minusem jest zbyt mała elastyczność usługowa w stosunku do klienta.

Dźwigi-Tomaszewski

Jest to zakład transportowo dźwigowy, który w ofercie posiada dźwigi budowlane o udźwigu do 50 ton oraz różnych możliwościach wysokościowych do 38 metrów w zależności od modelu. Do dyspozycji klienta oddane są także dźwigi umieszczone na dużych samochodach, które można łatwo transportować i mogą być wykorzystywane w zatłoczonych i trudno dostępnych miejscach. Udźwig tego typu żurawia to zaledwie 6 ton oraz 13 metrów zasięgu.

Dźwigi-PL.PM

Firma oferuje wynajem dźwigów budowlanych służących do montażu bądź rozbiórki płyt potrzebnych do budowy obiektów mieszkalnych bądź handlowych. Niestety firma nie posiada przyjaznej strony internetowej, co może nie przyciągać potencjalnego klienta oraz nie sprawiać wrażenia profesjonalizmu. Jednak pomimo tego firma bardzo dobrze wywiązuje się ze swoich obowiązków oferując możliwość wynajmu żurawi wraz
z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą.

Jak widać firm wynajmujących żurawie we Wrocławiu jest wiele jednak istnieje mocne TOP 5 wśród przedsiębiorców, u których warto zdecydować się na usługi dźwigowe.

Ostatnia edycja 7 grudnia 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Porady

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Wystartowała VI edycja KUŹNI PROJEKTÓW – najciekawsze inicjatywy kulturalne

Kuźnia Projektów to konkurs na najciekawsze inicjatywy kulturalne realizowane dla mieszkań…