Strona główna Kultura we Wrocławiu Walentynki w Multikinie

Walentynki w Multikinie

0
0
179

Już niedługo będziemy mieli okazję świętowania wyjątkowego dnia wszystkich zakochanych. Walentynki z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem i coraz większa liczba par decyduje się na świętowanie tego dnia w ze swoją drugą połówką.

W tym roku Multikino przygotowało ofertę seansów z myślą o zakochanych. Dodatkowo wszystkie osoby, które odwiedzą w walentynki Multikino będą mogły wziąć udział w konkursie i zawalczyć o atrakcyjne nagrody: loty balonem i telefony komórkowe. Zabawa trwać będzie od 25 stycznia do 14 lutego na oficjalnym fanpage’u Multikina na Facebooku. Do wygrania będą atrakcyjne nagrody: 3 vouchery na lot balonem i  3 pary telefonów Samsung Galaxy J6.

Filmowe atrakcje

  • Planeta Singli 3 – kontynuacja przygód Ani i Tomka (Agnieszka Więdłocha i Maciej Stuhr). W tym epizodzie zakochani będą musieli zmierzyć się z trudnościami związanymi z przygotowaniem ślubu i wesela. Doskonała obsada i świetne dialogi sprawiają, że film pokochało szerokie grono Polaków.
  • Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3 – po ponad 20 latach przyszła kolej na poznanie kolejnych przygód sympatycznej Kasi Zawady. Do wsi Brzózki powraca syn Kasi, ma on ciekawe, ale nie do końca legalne, pomysły na to jak się wzbogacić. Wolańska (Ewa Kasprzyk) rozwija karierę w stolicy, a Wolański (Zdzisław Wardejn) zmęczony małżeństwem postanawia poszukać szczęścia gdzie indziej.
  • Alita: Battle Angel – całkowicie odmienna od wcześniejszych propozycja filmowa. XXVI stulecie – Naukowiec Ido (Christoph Waltz) ratuje kobietę-cyborga ze złomowiska i przywraca ją do życia. o przebudzeniu nie pamięta ona swojej przyszłości, jednak gdy przybywają po nią siły zła musi stawić im czoła.
  • Green Book – prawdziwa historia niewiarygodnej przyjaźni, zdobywca 5 nominacji do Złotych Globów i faworyt wyścigu o Oskara. Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem znanego muzyka. Razem wyruszają na wielotygodniowe tournée, które obfituje w niewiarygodne przygody.

Ostatnia edycja 31 stycznia 2019

  • walentynki

    Walentynki 2018

    Walentynki to święto, które do Polski przywędrowało z Ameryki. Z roku na rok zdobywa sobie…
Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Wrocław – nowoczesne miasto pełne zieleni miejskiej!

Bardzo ważną rolę w miejskim życiu we Wrocławiu odgrywają wrocławskie parki. Jakie są wśró…