Strona główna Kultura we Wrocławiu Wiosenne koncerty we Wroclawiu

Wiosenne koncerty we Wroclawiu

0
0
565

Wiosna jest czasem, który bardzo sprzyja rozrywce. Dni stają się  dłuższe, słońce zaczyna coraz śmielej wychodzić zza chmur, wieje lekki wietrzyk, a w dodatku niebawem będzie można poczuć słodki zapach  bzów oraz innych rozkwitających roślin. To wszystko sprawia, że nabieramy nowych chęci i sił do życia oraz pragniemy gdzieś spożytkować tę energię. Najlepszym na to sposobem mogą być koncerty – w końcu taniec i zabawa przy dobrej muzyce to świetna propozycja na wyjątkowe i kulturalne spędzenie czasu wolnego. W dodatku tego typu atrakcji we Wrocławiu z pewnością nam nie zabraknie. Zapoznajcie się z kilkoma naszymi propozycjami i sami zdecydujcie która z nich będzie dla Was najlepsza!

Harry Potter in Concert 

Tego chłopca z pewnością nie trzeba nikomu przedstawiać. Mimo iż Joanne K. Rowling zakończyła już serię książek o młodym czarodzieju, to jego popularność wciąż nie słabnie, a fani są wciąż spragnieni nowych wiadomości dotyczących przygód Harry’ego i jego przyjaciół. 11 kwietnia Potteromaniacy będą mieli kolejną okazję na przeniesienie się do świata magii i czarodziejstwa. W Hali Stulecia odbędzie się bowiem koncert, podczas którego zostanie odtworzona cała ścieżka muzyczna z pierwszej części filmu.

Nattali Rize 

Światowa gwiazda reagge przyjedzie do Polski 7 kwietnia w ramach festiwalu Ostróda Reggae Festival & Regałowisko Bielawa Promo Tour. Towarzyszyć jej będzie australijsko-jamajski zespół – Blue King Borwn, z którym to od ponad dziesięciu lat koncertuje po całym świecie.

Jazz nad Odrą 

To będzie już 53 edycja tego wyjątkowego festiwalu. Wystąpić mają między innymi: Kendrick Scott oraz Tia Fuller. Wydarzenie odbywać się będzie w dniach 26-30 kwietnia. Miejscem wydarzenia będą  – w Imparcie oraz Plac Społeczny.

The Cranberries 

Ten popularny zespół rockowy wystąpi podczas Thanks Jimi Festival, który ma się odbyć 1 maja we Wrocławiu. Zespół powstał 1989 roku i od tego momentu ma niesłabnącą grupę wiernych fanów. Będzie to trzeci występ zespołu w Polsce.

Ostatnia edycja 11 kwietnia 2017

 • festiwal wrocław

  Festiwale we Wrocławiu – 2017 rok

  Marzec XXVIII Festiwal Szanty we Wrocławiu 02.03.2017 – 05.03.2017 Klub Muzyczny Sta…
 • wrocław

  Wiosna we Wrocławiu

  W końcu wielkimi krokami zbliża się do nas wiosna. Dni zaczynają być coraz dłuższe i ciepl…
 • Wrocławskie rowery miejskie

  Przemierzając ulice Wrocławia, pewnie nie raz natknęliśmy się na dziwne bramki, do których…
Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Spadki sprzedaży nowych mieszkań we Wrocławiu

W ciągu zaledwie pół roku sprzedaż mieszkań na rynku pierwotnym we Wrocławiu obniżyła się …