Strona główna Aktualności Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

0
0
209

Biała suknia, obrączki, najbliżsi i rozpoczęcie rozdziału pod tytułem „i żyli długo i szczęśliwie”. Dzień ślubu jest dla wielu par najbardziej wyjątkowym w życiu. Przygotowania do niego to jednak nie bajka, a wiele ważnych decyzji, które złożą się na to, czy wszystko odbędzie się zgodnie z planem. Zanim zabrzmią kościelne dzwony, odwiedź Wedding Trade Show 2021 we Wrocławskim Centrum Kongresowym i pozwól nam sobie pomóc w zaplanowaniu ślubu i wesela twoich marzeń!

Na ten jeden dzień czeka się całe życie. Miej pewność, że jesteś na niego przygotowana w stu procentach! Już dziś powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

Wydarzenie podzieliliśmy na dwie części:

 WeddingTrade

To bogata kolekcja inspiracji. Znajdziesz tu wystawców, którzy zaprezentują najpiękniejszą modę damską oraz męską (także outletową), kolekcje biżuterii ślubnej, najmodniejsze trendy we florystyce, a także pomogą dobrać odpowiednie zaproszenia na twój ślub.

 WeddingShow

To pokazy mody, koncerty zespołów weselnych, profesjonalne konsultacje przedślubne, porady stylistów i wizażystów, możliwość wykonania próbnych makijażów, testy produktów, jak również panele dyskusyjne, podczas których eksperci między innymi podpowiedzą, jakie rozwiązania pozwolą na realizację ślubu marzeń. Podczas eventu będziesz mogła dowiedzieć się także, jak zadbać o siebie przed najważniejszym dniem w życiu i na co postawić, by przystąpić do niego zrelaksowana i pewna siebie jak nigdy dotąd!

Wedding Trade Show 2021!

Ponadto, przygotowaliśmy coś dla drużbów. Chcesz zapewnić najlepsze atrakcje podczas wieczoru panieńskiego/kawalerskiego i wesela najbliższych Ci osób? Poznaj najciekawsze pomysły na prezenty i zaplanuj niezapomnianą przedślubną zabawę dla państwa młodych!

Gdzie i kiedy

Wedding Trade Show 2021

Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe na terenie Hali Stulecia

Termin: 11 Kwietnia 2020

Wstęp

Kup bilet już dziś i powiedz „tak” Wedding Trade Show 2021!

Więcej informacji na stronie internetowej weddingtradeshow.pl.

Ostatnia edycja 13 stycznia 2021

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Wystartowała VI edycja KUŹNI PROJEKTÓW – najciekawsze inicjatywy kulturalne

Kuźnia Projektów to konkurs na najciekawsze inicjatywy kulturalne realizowane dla mieszkań…