Strona główna Aktualności Pokaż swoje zdjęcia z pracy w PRL – pomóż stworzyć sentymentalną galerię i wygraj atrakcyjne nagrody!

Pokaż swoje zdjęcia z pracy w PRL – pomóż stworzyć sentymentalną galerię i wygraj atrakcyjne nagrody!

0
0
361

Pamiętasz pracę w PRL? Masz w albumie fotografie, które przywołują te wspomnienia? Weź udział w nowym konkursie i pokaż młodszym pokoleniom, jak wyglądała kiedyś nasza codzienność.

Konkurs pod hasłem #NaszaPracawPRL ma na celu zebranie różnych fotografii z pracy w czasach Polski Ludowej. Ciekawe, humorystyczne, dokumentalne – jakie obrazy zawodowej przeszłości masz w swoich albumie z tego okresu? Jeśli masz min. 50 lat i mieszkasz w woj. dolnośląskim lub opolskim, zgłoś się do konkursu przez internetowy formularz i prześlij do 3 zdjęć z dawnej pracy:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-prl-zachod

Uczestnik może zostać zgłoszony również przez inną osobę – przez bliskiego lub znajomego, wystarczy uzupełnić w zgłoszeniu pole osoby zgłaszającej.

Konkurs potrwa do stycznia Nowego Roku, a na wybranych przez jury zwycięzców czekają nowe telefony, kurs komputerowy od strefakursow.pl oraz książki i gadżety. Cały projekt realizowany jest bezpiecznie – za pośrednictwem Internetu. Zapraszamy!

Organizatorem i pomysłodawcą akcji jest portal Aplikuj.pl.

Ostatnia edycja 29 października 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Konrad Możdżeń „Chodź ze mną” – wywiad z autorem

Powieść „Chodź ze mną” pozytywnie namieszała w świecie literatury grozy. Przedsprzedaż pow…