Strona główna Aktualności Nick Vujicic na Stadionie we Wrocławiu!

Nick Vujicic na Stadionie we Wrocławiu!

2 czytanie w minutach
0
0
324

Już 2 czerwca w ramach Odnowienie Festival na Stadionie we Wrocławiu odbędzie się spotkanie z Nickiem Vujicicem, chorym na zespół tetra-amelia mówcą motywacyjnym i chrześcijańskim. Mimo urodzenia bez rąk i nóg Nick cieszy się pełnią życia i przekonuje innych, że jest to w pełni możliwe. Od 2012 roku Nick jest szczęśliwym mężem Japonki Kanae, a w 2013 roku przyszedł na świat ich pierwszy szyn – Kiyoshi James, dwa lata później drugi syn – Dejan Levi, zaś w 2017 rodzina Vujiciców powiększyła się o bliźniaczki Olivię i Ellie.

Od dzisiaj można pobierać bezpłatne wejściówki na to wydarzenie i dowiedzieć się więcej na temat motywacji jakie kierują Nickiem. Każda osoba może pobrać maksymalnie 5 biletów.

Do udziału w wydarzeniu zaproszone są również osoby niepełnosprawne – specjalnie dla nich przygotowane zostanie ponad 2 tys. miejsc dopasowanych do ich potrzeb.

Zachęcamy do obejrzenia filmiku, w którym Nick zaprasza na spotkanie:

Odnowienie Festival to szereg wydarzeń, które zostały objęte patronatem honorowym Prezydenta Wrocławia Jacka Sutryka. Od 30 maja do 2 czerwca wrocławianie będą mogli skorzystać z darmowych koncertów, wykładów, warsztatów oraz spotkań, które przygotowane zostały przez lokalne wspólnoty i organizacje chrześcijańskie. W tym roku już po raz trzeci Wrocławskie Przymierze Pastorów i wspólnoty oraz organizacje chrześcijańskie promują wartości chrześcijańskie i  zachęcają do umocnienia jedności oraz budowania porozumienia mimo różnic.

Ostatnia edycja 15 kwietnia 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Sale weselne – Wrocław i okolice – raport 2019

Organizacja przyjęcia weselnego często traktowana jest jako jedno z najtrudniejszych zadań…