Strona główna Kultura we Wrocławiu Superheroes in concert – muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana

Superheroes in concert – muzyka filmowa ze Spider-Mana, Iron Mana i Batmana

0
0
504
muzyka filmowa batman hala stulecia wrocław

22 kwietnia w Hali Stulecia we Wrocławiu, odbędzie się “Superheroes in concert” w trakcie którego, zaprezentowana zostanie muzyka filmowa z takich produkcji jak m.in. Batman, Spiderman czy Iron Man. Każdy spodziewa się niezapomnianych wrażeń muzycznych, gdyż utwory te zostały komponowane przez takie osobistości jak Hans Zimmer, Alan Silvestri, James Horner, Ramin Djawadi czy Brian Tyler.

W czasie wrocławskiego koncertu widzowie usłyszą motywy przewodnie z takich dzieł filmowych, jak: “Kapitan Ameryka”, “Thor”, “Niesamowity Spider-Man”, “Batman vs Superman”, “Iron Man”, “Niesamowity Hulk”, “The Avengers” czy też “Mroczny rycerz”. Jest to pierwszy tego typu koncert, gdzie muzyka z tego typu filmów jest prezentowana podczas jednego koncertu. Cały spektakl ma trwać około 90 minut. Głównym wykonawcą, tych oscarowych dzieł zostanie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, na czele której stanie Maciej Sztor. Natomiast część wokalną wykonają wokalistki zespołu Dikanda, które charakteryzują się bardzo oryginalnym i wyjątkowym głosem. Wokalistki te występowały już w krajach Europy, USA i Indiach.

koncert w Hali Stulecia

W dzisiejszych czasach sama muzyka nie wystarczy, dlatego musi ona być wzbogacona o odpowiednią oprawę w postaci tańców i wirtualnej rzeczywistości. Autorzy umożliwią widzom wczucie się w realia świata superbohaterów, w tym celu zostaną im udostępnione gogle VR, które zapewni organizator. Koncert w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędzie się 22 kwietnia, ale na tym nie koniec. Podobne koncerty są planowane w innych miastach. 29 kwietnia muzyka filmowa zabrzmi w Tauron Arenie w Krakowie. Bilety dostępne są już w sprzedaży, cena oscyluje od 99 do 279 złotych za osobę.

Ostatnia edycja 11 kwietnia 2017

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

10 mitów o depilacji laserowej

O depilacji laserowej w przestrzeni społecznej narosło wiele mitów, które skutecznie odstr…