Strona główna Czas wolny Popularne lodziarnie we Wrocławiu

Popularne lodziarnie we Wrocławiu

4 czytanie w minutach
0
0
79
lodziarnie we Wrocławiu

Pomimo coraz chłodniejszej pogody, nie maleje zainteresowanie naturalnie wykonywanymi lodami. Wiele jest wrocławskich lodziarni i kawiarni, w których serwuje się lody naturalne, wykonywane na miejscu. Lody rzemieślnicze są we Wrocławiu prawdziwym hitem. Poniżej przedstawiamy listę najpopularniejszych wrocławskich lodziarni, w których można dostać gałki o różnym smaku.

Gdzie warto się wybrać?

 • Amorinio Ice Cream And Grand Cafe – jedna z najbardziej znanych kawiarni we Wrocławiu znajduje się w samym sercu rynku. Rozmaite smaki lodów i desery lodowe stanowią główne elementy menu. Kawiarnia oferuje około 300 smaków lodów, z czego można wyróżnić smak jagód acai czy ciekawe połączenie pomidora z białą czekoladą.
 • Polish Lody – lodziarnia znajduje się na placu Bema – dwaj założyciele stosują w produkcji same naturalne składniki, co zapewnia stałą rzeszę klientów.
 • Tralalala Cafe – znana w całym mieście kawiarnia mieści się na ulicy Więziennej – jednej z bocznych uliczek rynku. Codziennie można spróbować około stu smaków lodów. Co ciekawe, proces produkcyjny można obserwować przez szybę.
 • Przełam Lody Cafe – znajdująca się niedaleko Placu Grunwaldzkiego, lodziarnia oferuje lody naturalne, bez dodatkowych konserwantów. Lody można zamówić zarówno na miejscu, jak i na wynos. W lodziarni można stworzyć własną kompozycję smakową, dodając różne owoce i mieszając smaki.
 • Beza – krówka naturalne lody rzemieślnicze – w tej lodziarni możemy spróbować smaków, które na stałe goszczą w ofercie. Dodatkowo, co pewien czas dodawane są nowe smaki, by zapewnić klientom różnorodność. Lodziarnia mieści się przy ulicy Piłsudskiego.
 • Lodziarnia Lizing oferuje lody wykonywane na miejscu ze świeżego mleka. Wiele smaków lodów oraz popularne sorbety na stałe goszczą w menu lodziarni. Dodatkowo, codziennie można próbować dwóch innych smaków lodów.
 • Coś Słodkiego – wykonywane z naturalnych składników lody, można skosztować codziennie w wielu różnych smakach. Lodziarnia co weekend proponuje nawet kilkanaście nowych smaków, do których można dobrać smaczne dodatki, posypki oraz polewy.

Lody naturalne własnego wyrobu, cieszą się we Wrocławiu zainteresowaniem nie tylko turystów. Mieszkańcy Wrocławia równie często wybierają lody własnej produkcji ze względu na ich naturalny skład i niepowtarzalny smak.

Pokaż więcej podobnych wiadomości
 • festiwal piwa

  Piwne atrakcje we Wrocławiu

  Już niedługo we Wrocławiu zorganizowane będą wydarzenia z piwem w tle. Na fanów złotego tr…
 • Weekend we Wrocławiu

  Wielkimi krokami zbliża się weekend we Wrocławiu. Miasto jak zwykle przygotowało dla miesz…
 • Juwenalia 2018

  Juwenaliowy pochód rozpocznie się już 14 maja o 10.00 – tysiące młodych ludzi przejd…
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Miejsca we Wrocławiu, które odwiedzisz ze swoim zwierzakiem

Wrocław, jako popularne Miasto Spotkań, czy Europejska Stolica Kultury, oferuje wiele udog…