Strona główna Czas wolny Do grona wrocławskich krasnali dołączyła nowa rodzina

Do grona wrocławskich krasnali dołączyła nowa rodzina

3 czytanie w minutach
0
0
158

Wrocławskie krasnale od lat są jednym z bardziej wyrazistych wizytówek miasta. Po raz pierwszy do tej wesołej gromadki dołączyła krasnala rodzina. Rodzinę Arkadków od dzisiaj można podziwiać w Arkadach Wrocławskich. Z tej okazji centrum handlowe przygotowało szereg atrakcji, kierowanych do najmłodszych. Co ciekawe – odwiedzający będą mieć możliwość zdobycia pluszowych skrzatów (takich jak na zdjęciu).

Rodzinę Arkadków – rodziców z dwójką dzieci – podziwiać można na poziomie 0 galerii handlowej, wchodząc od strony skrzyżowania ulic Powstańców Śląskich i Swobodnej. Pojawienie się to jeden z elementów aktualnie przeprowadzanego procesu rewitalizacji centrum handlowego – obecnie CH Arkady pragnie skierować swoją ofertę głównie do rodzin z dziećmi.

Przywitaj rodzinę Arkadków

W nocy z 3 na 4 kwietnia rodzina pojawiła się w Arkadach Wrocławskich. Do rodziny należą dystyngowany i elegancko ubrany tata krasnal, wysoka i piękna mama krasnal oraz dwójka ich pociech: rozrabiaka syn i  grzeczna córeczka. Figurki całej rodziny zostały zaprojektowane przez studio Biały Kot.

Od 8 do 20 kwietnia w centrum handlowym otrzymać można będzie specjalną “Mapę Poszukiwaczy Krasnali”, która pomoże w odnalezieniu rodziny Arkadków. Na terenie Arkad pojawią się również ślady małych stópek, które poprowadzą do różnego rodzaju niespodzianek ukrytych na terenie galerii. Już w poniedziałek 8 kwietnia będzie zorganizowana “parapetówka” dla dzieci, która ma na celu świętowanie przeprowadzki rodziny krasnali. Wydarzenie będzie prawdziwym przyjęciem: nie zabraknie przysmaków i napojów, prowadzone będą również ciekawe zabawy, warsztaty i animacje. Zachęcamy do odwiedzin centrum handlowego w godzinach od 11 do 19. 

Tata krasnal w każdym domu

Również od 8 do 20 kwietnia będzie można zdobyć pluszaka tatę krasnala. Wystarczy zrobić zakupy za 300 zł na maksymalnie 3 paragonach, aby odebrać darmową maskotkę w punkcie w pobliżu figurek krasnali. W kolejnych odsłonach akcji do zdobycia będą pozostali członkowie rodziny krasnali.

 

Ostatnia edycja 8 kwietnia 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Sale weselne – Wrocław i okolice – raport 2019

Organizacja przyjęcia weselnego często traktowana jest jako jedno z najtrudniejszych zadań…