Strona główna Aktualności Przedmikołajkowy Stand-up Show w Sky Tower

Przedmikołajkowy Stand-up Show w Sky Tower

0
0
400
Trzecia edycja Stand-up Show w Sky Tower

Tych czterech mężczyzn nie trzeba nikomu przedstawiać! Łączą ich wybitne poczucie humoru oraz fakt, że będą gośćmi trzeciej odsłony Stand-Up Show w Sky Tower. 5 grudnia na scenie obiektu Bilguun Ariunbaatar, Juliusz Sipika, Marcin Zbigniew Wojciech i Kuba Rosa zaserwują publiczności niezmierzoną dawkę energii oraz błyskotliwej riposty. W wydarzeniu mogą wziąć udział osoby powyżej 16 roku życia. Wstęp jest bezpłatny.

Trzecia edycja Stand-Up Show w Sky Tower Kogo zobaczymy ?

Fani ciętego dowcipu mogą już zacierać ręce i rezerwować czas w czwartkowe, przedmiesiączkowe popołudnie. Charyzmatyczni komicy zaprezentują swoje improwizatorskie umiejętności i groteskową wizję otaczającej rzeczywistości.  Na scenie w Sky Tower wystąpią czołowi przedstawiciele polskiej sceny stand-upowej.

Kuba Rosa udowodni, że – z pozoru błahe sprawy, jak instagramowi celebryci, tłumik trzymający się na trytytkach czy pizza z ananasem – ubrane w odpowiednie słowa, mogą rozbawić słuchaczy do łez. Stand-uper zapowiada, że będzie poruszał się po lekkich i jednocześnie zakazanych tematach, a odbiorcy powinni spodziewać się programu „tak głupiego, że aż śmiesznego”.

Marcin Zbigniew Wojciech – człowiek trojga imion, z czego jedno jest nazwiskiem. Artystę definiuje żywiołowość i doskonały kontakt z publicznością. Mistrzowski poziom sztuki kabaretowej szlifował podczas ponad 700 wystąpień scenicznych, w których odnosił się do przywar rodaków lub radził, jak poderwać dziewczyny na oazie. W przedświątecznym wydaniu Stand-Up Show zobaczymy także jednego z najpopularniejszych łódzkich komików.

Juliusz Sipika, bo o nim mowa, specjalizuje się w formułowaniu trafnych uwagach na temat absurdów życia codziennego. W autorskich programach mówi o swoich przemyśleniach na temat Święta Zmarłych, ochroniarzy oraz służby zdrowia. Dotychczas dzielił się nimi na kanale Comedy Central czy podczas Roastu Popka.

Bilguun Ariunbaatar – polski prezenter i osobowość telewizyjna pochodzenia mongolskiego. Znany jest głównie z programów takich jak: „Viva Polska Spanie z gwiazdami”, „Puk, puk, to my!”, „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” oraz „Szymon Majewski Show”. Dodajmy, że podczas występu w Sky Tower showman zadebiutuje w roli stand-upera. O tym, jak poradzi sobie w nowym wcieleniu, jako pierwsi dowiedzą się uczestnicy wydarzenia.

– Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej edycji naszej autorskiej serii Stand-Up Show. Wrocławska publiczność od pierwszej odsłony pokochała ten cykl, który w mgnieniu oka wprowadza w doskonały nastrój. Nie mamy wątpliwości, że tak będzie również tym razem – mówi Magdalena Wiewiór, odpowiedzialna za marketing Sky Tower.

Trzecia edycja Stand-Up Show w Sky Tower odbędzie się 5 grudnia o godz. 19:00 na poziomie +1 (naprzeciwko Subway’a). Wstęp na występ tylko dla osób w wieku +16. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Informacje dla mediów:

Agnieszka Dźwigoń, Open Media Public Relations; tel. 698 618 575, e-mail: agad@openmedia.pl
Klaudyna Łagocka, Open Media Public Relations; tel. 600 148 078. e-mail: klaudyna@openmedia.pl

************
Sky Tower, najwyższy budynek w Polsce w kategoriach wysokość do dachu (212 m) oraz wysokości do najwyżej położonego piętra, to miejsce niezwykłe, wyróżniające się doskonałą lokalizacją oraz wyjątkową, nowoczesną architekturą i niepowtarzalnym stylem. Powierzchnie biurowe zajmują ponad 30 500 m², a powierzchnia przeznaczona dla butików, galerii sztuki, kawiarni, restauracji i punktów usługowych, obejmuje 25 000 m². W części rekreacyjnej znajduje się galeria rozrywki, SPA, centrum sportowe i medyczne. Sky Tower posiada rozbudowaną i unikalną na rynku strefę rozrywki oraz rekreacji, otwartą do późnych godzin nocnych – Klienci mogą korzystać z oferty najnowocześniejszej we Wrocławiu kręgielni Sky Bowling. Relaks i aktywność zapewnia Fitness Academy. Działa tu także pierwsza w regionie szkoła tańca Agustina Egurroli – Egurrola Dance Studio Wrocław, oferująca zajęcia dla osób w każdym wieku. Warto wspomnieć również o pełnym wachlarzu punktów usługowych dostępnych w Sky Tower: poczta, kantor wymiany walut, pralnia chemiczna, salon fryzjerski czy biuro podróży. Kierowcy mają do dyspozycji 1 500 miejsc parkingowych. Całkowita powierzchnia obiektu, otwartego w marcu 2013, wynosi ok. 171 000 m². Na 49 piętrze uruchomiono najwyższy punkt widokowy w Polsce, który jest ogromną atrakcją turystyczną. Sky Tower to jedno z największych przedsięwzięć w stolicy Dolnego Śląska, to nowy symbol miasta.

Ostatnia edycja 4 grudnia 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…