Strona główna Aktualności Stand-up na najwyższym poziome, czyli Halama i Gajda w Sky Tower

Stand-up na najwyższym poziome, czyli Halama i Gajda w Sky Tower

0
0
320
Stand-up w Sky Tower plakat

W Sky Tower zapowiada się doskonała zabawa z popularnymi komikami w rolach głównych.

Już 19 marca pojawią się tu znani showmani – Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda, niegdyś związany z formacją Łowcy.B. Podczas solowych występów zaprezentują pełne autoironii i „czarnego humoru” programy stand-upowe.

Publiczność wydarzeń organizowanych w Sky Tower może już zacierać ręce i przygotowywać się na solidny zastrzyk trafnych puent oraz zabawnych anegdot.

W czwartek, 19 marca, o godzinie 19:00, wystąpi dwóch słynnych komików, którzy od lat bawią rzesze publiczności podczas festiwali kabaretowych czy telewizyjnych show.

Kto wystąpi?

Swój autorski program pt. „Intymne życie grubasa” w Sky Tower zaprezentuje Grzegorz Halama. Artysta przedstawi bardzo osobisty skecz, bazujący na własnych doświadczeniach życiowych. Będzie i o  uzależnieniu od cukru, jedynej wizycie na siłowni czy nie do końca udanym życiu erotycznym, ale – znając inteligentny humor komika i jego niebywałe zdolności do rozśmieszania każdego – z pewnością na tym się nie skończy.

W czwartkowy wieczór wystąpi również Bartosz Gajda. Popularność przyniosły mu występy kabaretowe oraz twórczość udostępniana na kanale „50 twarzy Gajdy”, gdzie w zabawny sposób recenzuje filmy i gadżety, a także pokazuje, jak układać kostkę Rubika czy grać w szachy. Dotychczas Gajda, znany ze swojego abstrakcyjnego dowcipu, bawił publiczność ciętymi dowcipami na temat wizyty w przedszkolu, swojego dzieciństwa czy niepewnej przyszłości córek. O czym opowie w Sky Tower? Tego dowiemy się już niebawem.

Stand-up w Sky Tower plakat

– Ogromną radość sprawia nam współtworzenie kulturalnego życia Wrocławia, stąd kolejna inicjatywa, na którą zaprosimy mieszkańców. Dotychczasowe zainteresowanie i słowa aprobaty płynące od naszych gości są potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku, a Sky Tower powoli wpisuje się w miejską mapę ciekawych wydarzeń. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na stand-up w wykonaniu Grzegorza Halamy i Bartosza Gajdy. Gwarantujemy wieczór pełen śmiechu i fantastycznej zabawyzachęca Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Udział w marcowym Stand-up Show to doskonała okazja, aby wspólnie z zaproszonymi
gośćmi żartem „odczarować” absurdy dnia codziennego, a także porozmawiać z komikami i
zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Występy odbędą się 19 marca o godz. 19:00 na poziomie +1, nieopodal Subway’a. Wydarzenie jest biletowane.

Wejściówki w cenie 10 zł dostępne są na www.skytower.pl, w wydarzeniu na Facebooku oraz w kasie Punktu Widokowego.

Ostatnia edycja 9 marca 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku we Wrocław? Jaki to koszt?

Wypożyczenie samochodu na lotnisku to rozwiązanie coraz bardziej popularne nie tylko w zag…