Strona główna Aktualności Stand-up na najwyższym poziome, czyli Halama i Gajda w Sky Tower

Stand-up na najwyższym poziome, czyli Halama i Gajda w Sky Tower

0
0
702
Stand-up w Sky Tower plakat

W Sky Tower zapowiada się doskonała zabawa z popularnymi komikami w rolach głównych.

Już 19 marca pojawią się tu znani showmani – Grzegorz Halama oraz Bartosz Gajda, niegdyś związany z formacją Łowcy.B. Podczas solowych występów zaprezentują pełne autoironii i „czarnego humoru” programy stand-upowe.

Publiczność wydarzeń organizowanych w Sky Tower może już zacierać ręce i przygotowywać się na solidny zastrzyk trafnych puent oraz zabawnych anegdot.

W czwartek, 19 marca, o godzinie 19:00, wystąpi dwóch słynnych komików, którzy od lat bawią rzesze publiczności podczas festiwali kabaretowych czy telewizyjnych show.

Kto wystąpi?

Swój autorski program pt. „Intymne życie grubasa” w Sky Tower zaprezentuje Grzegorz Halama. Artysta przedstawi bardzo osobisty skecz, bazujący na własnych doświadczeniach życiowych. Będzie i o  uzależnieniu od cukru, jedynej wizycie na siłowni czy nie do końca udanym życiu erotycznym, ale – znając inteligentny humor komika i jego niebywałe zdolności do rozśmieszania każdego – z pewnością na tym się nie skończy.

W czwartkowy wieczór wystąpi również Bartosz Gajda. Popularność przyniosły mu występy kabaretowe oraz twórczość udostępniana na kanale „50 twarzy Gajdy”, gdzie w zabawny sposób recenzuje filmy i gadżety, a także pokazuje, jak układać kostkę Rubika czy grać w szachy. Dotychczas Gajda, znany ze swojego abstrakcyjnego dowcipu, bawił publiczność ciętymi dowcipami na temat wizyty w przedszkolu, swojego dzieciństwa czy niepewnej przyszłości córek. O czym opowie w Sky Tower? Tego dowiemy się już niebawem.

Stand-up w Sky Tower plakat

– Ogromną radość sprawia nam współtworzenie kulturalnego życia Wrocławia, stąd kolejna inicjatywa, na którą zaprosimy mieszkańców. Dotychczasowe zainteresowanie i słowa aprobaty płynące od naszych gości są potwierdzeniem, że idziemy w dobrym kierunku, a Sky Tower powoli wpisuje się w miejską mapę ciekawych wydarzeń. Tym razem mamy przyjemność zaprosić wszystkich Państwa na stand-up w wykonaniu Grzegorza Halamy i Bartosza Gajdy. Gwarantujemy wieczór pełen śmiechu i fantastycznej zabawyzachęca Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Udział w marcowym Stand-up Show to doskonała okazja, aby wspólnie z zaproszonymi
gośćmi żartem „odczarować” absurdy dnia codziennego, a także porozmawiać z komikami i
zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Występy odbędą się 19 marca o godz. 19:00 na poziomie +1, nieopodal Subway’a. Wydarzenie jest biletowane.

Wejściówki w cenie 10 zł dostępne są na www.skytower.pl, w wydarzeniu na Facebooku oraz w kasie Punktu Widokowego.

Ostatnia edycja 9 marca 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Aktualności

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY WE WROCŁAWIU – ONLINE 30 – 31 stycznia 2021

Niezwykłe okoliczności, niezwykły termin, niezwykły upór organizatorów, niezwykłe koncerty…