Strona główna Kultura we Wrocławiu Taneczne show uczniów Egurrola Dance Studio

Taneczne show uczniów Egurrola Dance Studio

0
0
185
taneczne show w sky tower plakat

Zimowy semestr nauki w Egurrola Dance Studio dobiega końca, a to znak, że zbliża się kolejna odsłona Egurrola Challenge. Ponownie w Sky Tower sprawdzimy, jakie postępy poczynili adepci prestiżowej szkoły tańca. Młodzi tancerze nie tylko dadzą pokaz swoich umiejętności, ale też powalczą o medale i nagrody.

Na miejscu nie zabraknie oczywiście Agustina Egurroli, który nagrodzi najlepszych z nich!

Wydarzenie rusza 25 stycznia o godz. 10:00. Wstęp jest wolny!

taneczne show w sky tower plakat

Młodzi tancerze zaprezentują w Sky Tower hip hop, taniec jazzowy, dancehall, latino i wiele innych, spektakularnych stylów tanecznych. W ich wykonaniu zobaczymy widowiskowe pokazy solowe, występy w duetach oraz w formacjach.

Uczestnikami show będą dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz dorośli, na co dzień ćwiczący w Egurrola Dance Studio.

Zwycięzcom medale i nagrody wręczy założyciel sieci szkół tańca, Agustin Egurrola – choreograf, juror programów telewizyjnych „Mam talent!” i „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Podczas wydarzenia obejrzymy również pokazy specjalne, m.in. w wykonaniu instruktorów wrocławskiej szkoły oraz zespołów reprezentujących ją na turniejach i zawodach ogólnopolskich.

Wraz z naszymi podopiecznymi przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe widowisko, będące wypadkową pasji, emocji oraz niezliczonych godzin spędzonych na salach treningowych. Mamy gorącą nadzieję, że jubileuszowa odsłona cyklu, którą z przyjemnością zorganizowaliśmy w Sky Tower, przysporzy Państwu wiele radości i być może będzie także inspiracją do rozpoczęcia nauki w naszej szkole – mówi Agustin Egurrola.

Udział w wydarzeniu to nie tylko uczta dla oczu, ale też okazja do rozmowy i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z popularnym choreografem. Dodajmy, że Sky Tower to jedyne miejsce w województwie dolnośląskim, w którym działa Egurrola Dance Studio.

Z niecierpliwością czekamy na to, co wydarzy się podczas piątej odsłony Egurrola Challenge. Nie mamy wątpliwości, że uczniowie najlepszych polskich tancerzy i choreografów zaprezentują wysoki poziom, a pokazom towarzyszyć będą niezwykłe emocje. Jesteśmy dumni, że to właśnie Sky Tower jest areną dla tak wspaniałego wydarzenia – podkreśla Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Egurrola Challenge odbędzie się w sobotę, 25 stycznia, w godz. 10:00-20:30 w Sky Tower na poziomie 0, nieopodal delikatesów Piotr i Paweł.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia edycja 21 stycznia 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku we Wrocław? Jaki to koszt?

Wypożyczenie samochodu na lotnisku to rozwiązanie coraz bardziej popularne nie tylko w zag…