Strona główna Kultura we Wrocławiu Taneczne show uczniów Egurrola Dance Studio

Taneczne show uczniów Egurrola Dance Studio

0
0
659
taneczne show w sky tower plakat

Zimowy semestr nauki w Egurrola Dance Studio dobiega końca, a to znak, że zbliża się kolejna odsłona Egurrola Challenge. Ponownie w Sky Tower sprawdzimy, jakie postępy poczynili adepci prestiżowej szkoły tańca. Młodzi tancerze nie tylko dadzą pokaz swoich umiejętności, ale też powalczą o medale i nagrody.

Na miejscu nie zabraknie oczywiście Agustina Egurroli, który nagrodzi najlepszych z nich!

Wydarzenie rusza 25 stycznia o godz. 10:00. Wstęp jest wolny!

taneczne show w sky tower plakat

Młodzi tancerze zaprezentują w Sky Tower hip hop, taniec jazzowy, dancehall, latino i wiele innych, spektakularnych stylów tanecznych. W ich wykonaniu zobaczymy widowiskowe pokazy solowe, występy w duetach oraz w formacjach.

Uczestnikami show będą dzieci od 3. roku życia, młodzież oraz dorośli, na co dzień ćwiczący w Egurrola Dance Studio.

Zwycięzcom medale i nagrody wręczy założyciel sieci szkół tańca, Agustin Egurrola – choreograf, juror programów telewizyjnych „Mam talent!” i „You Can Dance – Po prostu tańcz”. Podczas wydarzenia obejrzymy również pokazy specjalne, m.in. w wykonaniu instruktorów wrocławskiej szkoły oraz zespołów reprezentujących ją na turniejach i zawodach ogólnopolskich.

Wraz z naszymi podopiecznymi przygotowaliśmy dla Państwa wspaniałe widowisko, będące wypadkową pasji, emocji oraz niezliczonych godzin spędzonych na salach treningowych. Mamy gorącą nadzieję, że jubileuszowa odsłona cyklu, którą z przyjemnością zorganizowaliśmy w Sky Tower, przysporzy Państwu wiele radości i być może będzie także inspiracją do rozpoczęcia nauki w naszej szkole – mówi Agustin Egurrola.

Udział w wydarzeniu to nie tylko uczta dla oczu, ale też okazja do rozmowy i zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z popularnym choreografem. Dodajmy, że Sky Tower to jedyne miejsce w województwie dolnośląskim, w którym działa Egurrola Dance Studio.

Z niecierpliwością czekamy na to, co wydarzy się podczas piątej odsłony Egurrola Challenge. Nie mamy wątpliwości, że uczniowie najlepszych polskich tancerzy i choreografów zaprezentują wysoki poziom, a pokazom towarzyszyć będą niezwykłe emocje. Jesteśmy dumni, że to właśnie Sky Tower jest areną dla tak wspaniałego wydarzenia – podkreśla Katarzyna Bruź ze Sky Tower.

Egurrola Challenge odbędzie się w sobotę, 25 stycznia, w godz. 10:00-20:30 w Sky Tower na poziomie 0, nieopodal delikatesów Piotr i Paweł.

Serdecznie zapraszamy!

Ostatnia edycja 21 stycznia 2020

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Kultura we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY WE WROCŁAWIU – ONLINE 30 – 31 stycznia 2021

Niezwykłe okoliczności, niezwykły termin, niezwykły upór organizatorów, niezwykłe koncerty…