Strona główna Czas wolny Spotkanie z Rodziną Treflików w Arkadach Wrocławskich

Spotkanie z Rodziną Treflików w Arkadach Wrocławskich

0
0
246

Już w niedzielę 28 lipca w Arkadach Wrocławskich odbędzie się wyjątkowe spotkanie z bohaterami popularnego serialu dla najmłodszych. Rodzina Treflików będzie pozować do zdjęć, tańczyć i bawić się ze wszystkimi chętnymi dziećmi.

Rodzina Treflików to popularny polski serial animowany, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Treflik, Treflinka i Mały Wujcio będą czekać w strefie zabaw na poziomie 0, aby wspólnie bawić się i aktywnie spędzać czas. W centrum handlowym rozstawiona zostanie scena – Treflinka porwie do tańca, popularnej zumby, Treflik zagra w klasy i kręgle. Dodatkowo przygotowane będą różne zabawy  i quiz znajomości serialu.

Oprócz zabaw i gier typowo dla dzieci przygotowane zostaną również planszówki, ogromne puzzle czy gra miejsca – poszukiwanie skarbów. Każdy chętne będzie mógł z mapa poszukać naklejek z postaciami z bajki. Na wszystkich odwiedzających czekają niespodzianki oraz – oczywiście – możliwość wspólnego oglądania IV sezonu Rodziny Treflików.

Zapraszamy już od 12:00 do 18:00. Bohaterowie zaprezentują się dzieciom na scenie o 12:00, ale już od 10:00 będzie można wspólnie oglądać serial aż do godziny 20:00. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla każdego.

Ostatnia edycja 25 lipca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Ile kosztuje wypożyczenie samochodu na lotnisku we Wrocław? Jaki to koszt?

Wypożyczenie samochodu na lotnisku to rozwiązanie coraz bardziej popularne nie tylko w zag…