Strona główna Czas wolny Spotkanie z Rodziną Treflików w Arkadach Wrocławskich

Spotkanie z Rodziną Treflików w Arkadach Wrocławskich

0
0
419

Już w niedzielę 28 lipca w Arkadach Wrocławskich odbędzie się wyjątkowe spotkanie z bohaterami popularnego serialu dla najmłodszych. Rodzina Treflików będzie pozować do zdjęć, tańczyć i bawić się ze wszystkimi chętnymi dziećmi.

Rodzina Treflików to popularny polski serial animowany, który cieszy się niesłabnącą popularnością. Treflik, Treflinka i Mały Wujcio będą czekać w strefie zabaw na poziomie 0, aby wspólnie bawić się i aktywnie spędzać czas. W centrum handlowym rozstawiona zostanie scena – Treflinka porwie do tańca, popularnej zumby, Treflik zagra w klasy i kręgle. Dodatkowo przygotowane będą różne zabawy  i quiz znajomości serialu.

Oprócz zabaw i gier typowo dla dzieci przygotowane zostaną również planszówki, ogromne puzzle czy gra miejsca – poszukiwanie skarbów. Każdy chętne będzie mógł z mapa poszukać naklejek z postaciami z bajki. Na wszystkich odwiedzających czekają niespodzianki oraz – oczywiście – możliwość wspólnego oglądania IV sezonu Rodziny Treflików.

Zapraszamy już od 12:00 do 18:00. Bohaterowie zaprezentują się dzieciom na scenie o 12:00, ale już od 10:00 będzie można wspólnie oglądać serial aż do godziny 20:00. Wydarzenie jest bezpłatne i otwarte dla każdego.

Ostatnia edycja 25 lipca 2019

Pokaż więcej podobnych wiadomości
Pokaż więcej w Czas wolny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Przeczytaj również

Bezpieczeństwo poruszania się wózkiem inwalidzkim

Korzystając z wózka inwalidzkiego należy pamiętać o przestrzeganiu zasad bezpieczeństwa ob…